Manhattan
92/100 - 53×

Manhattan

Drama na pozadí největšího tajného závodu v historii vědy s posláním postavit první atomovou bombu. Vědci a jejich rodiny se v Los Alamos v Novém Mexiku pokusí existovat ve světě, kde lži a tajemství pronikají každým aspektem jejich života.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | WGN | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
John Benjamin Hickey (Frank Winter), Ashley Zukerman (Charlie Isaacs), Olivia Williams (Liza Winter), Rachel Brosnahan (Abby Isaacs), David Harbour (Reed Akley), Daniel Stern (Glen Babbit), Katja Herbers (Helen Prins), Harry Lloyd (Paul Crosley), Alexia Fast (Callie Winter), Christopher Denham (Jim Meeks), Michael Chernus (Louis 'Fritz' Fedowitz), Eddie Shin (Sid Liao)

Sid Liao

Sid Liao

Člen Frankova vědeckého týmu.

Sezóny 1
2014 - 2014

Byl Frankovou první volbou při skládání týmu.

Bohužel za své jednání zaplatil životem, když zcizil a odnesl dokumentaci z areálu. Šlo o jeho návrhy, které se netýkaly přímo bomby, ale tajné materiály jsou jednou tajné materiály. Kvůli své nemocné dceři potřeboval peníze, a tak hodlal své návrhy prodat Kodaku. Sám se Frankovi přiznal, a ten, pod tíhou událostí, kdy hrozilo rozpuštění týmu, Sida vydal. Ten při výslechu vše přiznal i se svými důvody. Vyslýchají mu ovšem nevěřil a jelikož byl na pořadu dne jeho převoz neznámo kam, Frank přes armádu zařídil, že Sid narukuje. Ovšem ten zjistil, že to byl Frank, kdo ho udal, tak šanci zahodil a rozhodl se utéct. Při pokusu o útěk byl zastřelen.

Foto: WGN

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama