Manhattan
92/100 - 53×

Manhattan

Drama na pozadí největšího tajného závodu v historii vědy s posláním postavit první atomovou bombu. Vědci a jejich rodiny se v Los Alamos v Novém Mexiku pokusí existovat ve světě, kde lži a tajemství pronikají každým aspektem jejich života.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | WGN | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
John Benjamin Hickey (Frank Winter), Ashley Zukerman (Charlie Isaacs), Olivia Williams (Liza Winter), Rachel Brosnahan (Abby Isaacs), David Harbour (Reed Akley), Daniel Stern (Glen Babbit), Katja Herbers (Helen Prins), Harry Lloyd (Paul Crosley), Alexia Fast (Callie Winter), Christopher Denham (Jim Meeks), Michael Chernus (Louis 'Fritz' Fedowitz), Eddie Shin (Sid Liao)

Liza Winter

Liza Winter

Botanička s doktorátem trpící mezi domácími puťkami, a manželka hluboce milující svého muže, jenž se jí kvůli práci stále více vzdaluje.

Sezóny 2
2014 - 2015

Liza Winter je krásná a tvrdohlavá manželka Franka Wintera, se kterým se poznala na škole. Vždy byla ve třídě tou nejchytřejší a svůj doktorát si udělala v botanice. Liza toužila po práci ve vědeckém výzkumu na prvotřídní světoznámé univerzitě. To poslední, co chtěla, byl manžel, který by ji svazoval. Ale zamilovala se do muže, který byl stejně tak osobitý a mimořádný, jako ona sama.

Teď v Los Alamos se všechno změnilo. Frankův slib mlčenlivosti má přednost před jeho slibem manželství, a zanechává tak Lizu v osamocení a plnou vnitřních konfliktů. Manželky ostatních vědců, domácí paničky, ji opovržlivě přehlížejí jako vědkyni, a vědci se jí straní, protože je žena.

Thumbnail Play icon

Foto: WGN

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama