Manhattan
92/100 - 52×

Manhattan

Drama na pozadí největšího tajného závodu v historii vědy s posláním postavit první atomovou bombu. Vědci a jejich rodiny se v Los Alamos v Novém Mexiku pokusí existovat ve světě, kde lži a tajemství pronikají každým aspektem jejich života.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | WGN | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
John Benjamin Hickey (Frank Winter), Ashley Zukerman (Charlie Isaacs), Olivia Williams (Liza Winter), Rachel Brosnahan (Abby Isaacs), David Harbour (Reed Akley), Daniel Stern (Glen Babbit), Katja Herbers (Helen Prins), Harry Lloyd (Paul Crosley), Alexia Fast (Callie Winter), Christopher Denham (Jim Meeks), Michael Chernus (Louis 'Fritz' Fedowitz), Eddie Shin (Sid Liao)

S02E05: The World of Tomorrow

S02E05: The World of Tomorrow

Frank se vrátil na Kopec a seznámil Charlieho s pravdou. Ten se k ní ale staví zády a postaví se proti Frankovi. Plukovník nabídne Frankovi možnost, jak by mohl zůstat na Kopci. Ovšem takovou, kterou by nikdo nečekal.

cz sk
10.11.2015
161 000
45 minut

Lizin bývalý milenec W.D. Lorentzen pátrá v rámci svého úkolu sepsat oficiální dějiny projektu po tom, jak Frank ke svému novému zařazení přišel. Zpovídá jak jeho, tak jeho bývalé kolegy. Dozvídáme se, že Lazar dále spolupracuje s vědci a armádou a dokonce i s Frankem, který zpočátku vykonával nejpodřadnější práce, jako kopání latrín.

Charlie je stále hlavou projektu, ale jeho rodinný život utržil ránu, když Abby potratila. Ta hledá odpovědi u Lizy a jejího výzkumu vlivu prostředí na těhotenství. Frankovi dělá v jeho nové pozici společnost Dunlavey, který je jeho nadřízeným. Plukovník bohužel zařídí, jako odplatu za Frankovu neposlušnost, Dunlaveyho odvelení na Saipan, kde nápadník Callie zemře.

Paul se sebere a z věčně opilého hejska se stane střízlivým pracantem, který se dozví, že Lucy, dcera jeho nadřízeného Dr. Hogarta, se kterou měl syna, si vzala Henryho zpět k sobě a odpustila by mu. Paul se tak má se po válce kam vrátit.

Foto: WGN

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Každým dielom to je lepšie a lepšie. Len ma dost prekvapilo ako to zobral Dr. Issaac ked mu Frank povedal pravdu myslel som že tam opet bude Frank A Issac spolupracovat a ne že sa s neho stane vojak

26.10.2017 | 0:12:09
Valada06

Skvělé.

čestný člen redakce
31.12.2015 | 16:28:24
Charity

Tady se nedá dát nikdy míň než 100%, každej díl skvělej ;-)

17.11.2015 | 0:10:59
KevSpa

Další úžasná epizoda.

webmaster, korektor
11.11.2015 | 14:39:41

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama