Manifest S01E14: Upgrade

S01E14: Upgrade

S01E14: Upgrade

Když Saanvi zčistajasna zmizí, Ben má podezření na fanatickou skupinu, která se stala posedlou právě pasažéry z letu 828. Mezitím Michaela musí čelit důsledkům za to, co prožila s Jaredem, zatímco Zeke se vrací do New Yorku a má volání, které nevěstí nic dobrého.

5.2.2019
5 200 000
43 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
roco888

Mám podobný názor jako Raiden123 – seriál začíná „ujíždět kamsi“..... Nevím, jestli byl scénárista a štáb jen momentálně pod vlivem, anebo to bude mít trvalejší ráz, ale to co tak nějak dnes začalo, se mi nelíbí. Příští epizoda asi rozhodne o mém setrvání u flight 828.

8.2.2019 | 23:31:23
Lex Luthor

Nesnáším milostné trojúhelníky. Kdyby si dali společnou trojku bylo by to lepší.

6.2.2019 | 16:21:02
Raiden123

Hmm …

Spoiler … pravý Zombie pravdepodobne i zo Zombie virusom,objavenie takeho niečoho v tomto seriáli som rozhodne nečakal … tak teraz neviem čo si o tom seriáli mám myslieť.

Ak sa tento serial zmení na niečo ako … „mnoho ľudí zomrelo,ale nechcelo sa im len tak ležať na zemi tak sa vybrali do ulíc“… tak neviem,asi radšej začnem sledovať niečo iné. :-/

5.2.2019 | 22:36:20

Manifest
73/100 - 41×

Manifest

Let 828 se 191 pasažéry zmizel a po pěti a půl letech se záhadně vrátil, přičemž cestující nezestárli ani o den. Celý svět řeší tento pozoruhodný příběh cestujících, jejich rodin a přátel, jak se vypořádávají s návratem do světa, který je považoval za mrtvé. Při pokusu se sžít s novým světem, se ale kolem nich začnou dít věci, které nedokáží sami vysvětlit.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Rodinný, Thriller
hrají
Melissa Roxburgh (Michaela Stone), Josh Dallas (Ben Stone), Matt Long (Zeke Landon), Athena Karkanis (Grace Stone), Parveen Kaur (Saanvi Bahl), Luna Blaise (Olive Stone), Jack Messina (Cal Stone), J.R. Ramirez (Jared Williams), Geraldine Leer (Karen Stone), Malachy Cleary (Steve Stone), Victoria Cartagena (Lourdes Williams), Daniel Sunjata (Danny), Elizabeth Marvel (The Major), Daryl Edwards (Robert Vance), Francesca Faridany (Fiona Clarke)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Plakáty hlavních postav ke druhé řadě jsou na světě

Plakáty hlavních postav ke druhé řadě jsou na světě

Už je to nějaká doba, co začala druhá řada mysteriózního seriálu Manifest a ze stanice NBC se rozhodli vypustit oficiální plakáty k hlavním postavám. Líbí se vám?

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců