Manifest S01E14: Upgrade

S01E14: Upgrade

S01E14: Upgrade

Michaela musí čelit následkům svých činů s Jaredem.

5.2.2019
5 200 000
43 minut

Oficiální synopse

Když Saanvi zčistajasna zmizí, Ben má podezření na fanatickou skupinu, která se stala posedlou právě pasažéry z letu 828. Mezitím Michaela musí čelit důsledkům za to, co prožila s Jaredem, zatímco Zeke se vrací do New Yorku a má volání, které nevěstí nic dobrého.

Foto: NBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
roco888

Mám podobný názor jako Raiden123 – seriál začíná „ujíždět kamsi“..... Nevím, jestli byl scénárista a štáb jen momentálně pod vlivem, anebo to bude mít trvalejší ráz, ale to co tak nějak dnes začalo, se mi nelíbí. Příští epizoda asi rozhodne o mém setrvání u flight 828.

8.2.2019 | 23:31:23
Lex Luthor

Nesnáším milostné trojúhelníky. Kdyby si dali společnou trojku bylo by to lepší.

6.2.2019 | 16:21:02
Raiden123

Hmm …

Spoiler … pravý Zombie pravdepodobne i zo Zombie virusom,objavenie takeho niečoho v tomto seriáli som rozhodne nečakal … tak teraz neviem čo si o tom seriáli mám myslieť.

Ak sa tento serial zmení na niečo ako … „mnoho ľudí zomrelo,ale nechcelo sa im len tak ležať na zemi tak sa vybrali do ulíc“… tak neviem,asi radšej začnem sledovať niečo iné. :-/

5.2.2019 | 22:36:20

Recenze první řady

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu Manifest?

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu Manifest?

Na konci září minulého roku odstartoval seriál Manifest na stanici NBC a celých pět měsíců jsme sledovali pasažéry letu 828, jak bojují s různými překážkami od jejich příletu po pěti a půl letech. Jak se našim redaktorům seriál líbil, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Premiéra první epizody s názvem Pilot se zapsala do historie stanice NBC, když prolomila rekord v největším nárůstu celkového počtu diváků za posledních 19 let. Kolik diváků se vlastně na premiéru podívalo a kolika epizod se dočkáme?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců