Masters of Sex Judy Greer o svém hostování v Masters of Sex

Judy Greer o svém hostování v Masters of Sex

Judy Greer o svém hostování v Masters of Sex

Za týden nás čeká předposlední epizoda třetí série, ve které se objeví Alice, manželka Dana Logana. Přečtete si rozhovor s hostující herečkou Judy Greer, který poskytla Entertainment Weekly.


7 0
13.9.2015

Společná večeře Billa a Virginie s manželi Loganovými v jedenácté epizodě Party of Four bude do jisté míry zlomovým okamžikem. Jak asi dopadne setkání Virginie s Alice, manželkou Dana (Josh Charles), se kterým udržuje poměr? Alice je těžká alkoholička, jež navíc o jejich poměru ví. Magazín Entertainment Weekly přinesl rozhovor s hostující hvězdou Judy Greer.

Foto: Showtime/Enter­tainment Weekly


Vaše postava Alice si žije na vysoké noze po boku svého muže, ale není šťastná. Co se jí honí hlavou, když se chystá na onu večeři?

Je ztrápená. Je to žena, která stále věří v lásku i v to, že může zachránit své manželství, ale je úplně ztracená a osamělá. Nevím, co bylo dřív, zda slepice nebo vejce. Podle mě je smutná, zoufalá a pije, protože ji muž podvádí. A on ji podvádí proto, že je smutná a zoufalá alkoholička. Tu večeři zorganizuje Masters a záměrně pozve Alice. Když ta sleduje, jakým způsobem o Virginii její manžel mluví, ničí ji to. Je jako opařená, že tu sedí s touto ženou u jednoho stolu. Masters si tohle divadlo užívá, zatímco Dan se snaží krotit svou ženu, aby tolik nepila a neříkala nevhodné věci. A zároveň brání Virginii kvůli tomu, jak se k ní předtím Bill choval, takže mezi nimi dojde k rozepři. Vše se dá hodně rychle do pohybu.

Jak jste se k této roli dostala? Jste fanouškem seriálu?

Ano, to jsem. Před mnoha lety jsem spolupracovala s Michelle Ashford, tvůrkyní Masters of Sex, na pilotním dílu seriálu, který se nakonec nevysílal. Její agent mi pověděl, že je tu volná skvělá role. Když mi poslali náčrt toho, co se bude v tomto dílu odehrávat, byla jsem tou parádní postavou nadšená.

Foto: Showtime/Enter­tainment Weekly

Jaké bylo vžít se do postavy Alice a dobové atmosféry? Je pro vás zvláštní přesunout se k takové roli uprostřed natáčení vašich dalších projektů, zejména komedií, jako je seriál Married?

Ano, bylo to trochu divné. Zrovna jsem se vrátila z natáčení filmu, kde hraju veganku a hipísačku plnou radosti ze života a najednou mi navlékli podvazkový pás a korzet. Jen jsem si pomyslela: „Co se to děje?“ Ale byla to vážně zábava. Moc dobových záležitostí za sebou nemám, ale díky make-upu si projdete určitou proměnou. Atmosféra při natáčení byla výtečná. Navíc se už léta znám s Joshem Charlesem, díky čemuž jsem se na place cítila uvolněně. Ze spolupráce se všemi jsem byla naprosto nadšená.

Je tu možnost, že byste se objevila ve více epizodách?

Nemůžu to na sto procent potvrdit, ale doufám v to. Pořádně mě nalákali, tak snad to nebylo jen ze slušnosti. Tvrdili mi, že hostující herci se do seriálu často vracejí a já jim odpověděla, že to bych rozhodně chtěla.

Celý rozhovor si můžete přečíst na stránkách Entertainment Weekly.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás