Masters of Sex Nové herecké posily čtvrté série

Nové herecké posily čtvrté série

Nové herecké posily čtvrté série

Hned tři nové herečky se objeví v několika epizodách blížící se čtvrté řady Masters of Sex. Koho si Niecy Nash, Betty Gilpin a Erin Karpluk zahrají, se dozvíte v článku.


7 0
9.6.2016

Jak už jsme vás informovali, čtvrté série se dočkáme 11. září. V rámci začátku jejího natáčení bylo oznámeno, na jaké nové herečky se v několika epizodách můžeme těšit.

Niecy Nash má na kontě nominaci na Emmy za vedlejší roli v Getting On a znát ji můžete také ze seriálu Scream Queens. V Masters of Sex si zahraje Louise Bell, vedoucí místních anonymních alkoholiků, ke které chodí Bill Masters na denní sezení, jež mu nařídil soud. Ta se ho snaží přimět, aby přehodnotil svůj život.


Niecy Nash, Betty Gilpin a Erin Karpluk se objeví ve čtvrté sérii. Foto: HBO, Showtime, CBC

Další novou tváří je Betty Gilpin (Nurse Jackie, Elementary), která ztvární Bartonovu bývalou studentku medicíny Nancy. Erin Karpluk (Being Erica, Rookie Blue) se pak objeví v roli Darleen Connolly, další z mnoha pacientek Masterse a Johnsonové, která vyhledá jejich pomoc, když se její manželství ocitne v krizi. V rámci léčby zjistí, že má její manžel už dlouhá léta fetiš na nohy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás