Nancy Drew S01E16: The Haunting of Nancy Drew

S01E16: The Haunting of Nancy Drew

S01E16: The Haunting of Nancy Drew

Nancy díky kombinaci forenzních stop, kvalifikovaného pozorování a neúnavného výslechu těch, kteří Lucy znali na konci jejího života, odhalí, co se tu noc, kdy Lucy zemřela stalo. Zatímco její detektivní práce je v některých ohledech úspěšná, odhaluje tím také i zdrcující pravdu.

cz sk
12.3.2020
670 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem to nečekal že se z Nancy vyklube dcera Lucy a Ryana, a to přiznani jak ji to otec řekl to bylo fakt dojemne, a nemělo chybu jak Bess tam vykřikla že spolu Nancy a Owen stravili noc, a to jak se George a Nick nemohli dohonout to fakt nemělo chybu.

4.6.2020 | 12:41:02

Nancy Drew
88/100 - 10×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Alex Saxon (Ace), Anja Savcic (Odette Lamar), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Miles Villanueva (Owen Marvin), Riley Smith (Ryan Hudson)

Stav překladu

Epizoda S02E12: The Trail of the Missing Witness

cz1%

Překlad: @JudyVolf, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

V seriálu bylo ve druhé řadě jednou z postav poukázáno na Stephena Kinga a jeho díla. Co to může znamenat pro budoucnost seriálu, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka