Sonja Percyová

Sonja Percyová

Zvláštní agentka NCIS a bývalá zvláštní agentka ATF.

Sezóny 4
2015 - 2018

Sonja Percyová je zvláštní agentka NCIS a bývalá zvláštní agentka ATF (Úřad pro alkohol, tabák, palné zbraně a výbušniny). Když byla agentkou ATF Percyová pomáhala Prideovi a týmu v pronásledování Baitfishe. Na konci první řady ve finále My City zjistila, že se chce přidat k Prideovu týmu. Ačkoli poté fungovala jako zvláštní agentka NCIS, Sonja se dále zúčastňovala misí v utajení pro další agentury, často pro DEA. V druhé řadě Pride řekl Sonji, že ji v tom dále nebude podporovat, pokud její tajemství uvede do nebezpečí Chrise či Meredith, čímž ji dal najevo, že není nepostradatelná a že pokud ohrozí jeho tým, tak ji klidně vyrazí. Ve třetí řadě je odhaleno, že LaSalle si zprvu nebyl jistý, zdali je Percyová v týmu potřeba; podobně Percyová nevítá příchod Gregoriové, ačkoli se později začnou respektovat.

V druhé řadě Percyová a LaSalle spolu začnou flirtovat a Gregoriová si zprvu myslí, že spolu chodí.

Ve čtvrté řadě Percyová prochází krizí, protože ztratila důvěru v Pridea a nakonec to vyústí v to, že přijme pozici agentky u FBI.

Objevila se v dílech:

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Byla mi sympatická a u této postavy mě překvapilo, že má mladý vzhled, ale byla docela věkově starší. Což mě mile překvapilo. Mohla i v přestrojení mezi studenty. :D Ale byla jsem ráda, že se nakonec přidala k týmu. :)

11.7.2021 | 13:11:22

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů