Hannah Khouryová

Hannah Khouryová

Starší zvláštní agentka a dočasná šéfka týmu.

Sezóny 3
2018 - 2021

Hannah Khouryová je starší zvláštní agentka NCIS, která byla přidělena do New Orleans jako nová šéfka místního týmu, poté co byl předchozí šéf, Dwayne Pride, povýšen a stal se velícím agentem pro celou jihovýchodní USA. Se svým manželem Ryanem nežijí. Mají spolu dceru Naomi, které je v 5. řadě 12 let.

V díle Judgement Call je Hannah odebráno velení newoorleanské kanceláře, poté co pokazí společnou operaci s FBI, ale Pride se postará, aby jí byla ponechána hodnost a mohla nadále zůstat v New Orleans pod jeho velením. Prvně měla touhu nabídku odmítnout, ale její dcera chtěla zůstat ve městě, takže jí to přesvědčilo, aby nabídku přijala.

Hannah po hodně let fungovala jako mezinárodní spojka NCIS, takže ovládá velké množství jazyků. Také je velmi dobrá ve výslechu podezřelých. Má velký talent se s každým skamarádit.

Rodina:

Jméno Vztah Herec Díly
Ryan Porter manžel, odloučený Hal Ozsan profil
Naomi Porterová dcera Venus Ariel profil

Objevila se v dílech:

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Myslela jsem si, že to bude trochu nepříjemná ženská, která bude chtít Prida vyšoupnout úplně, ale jsem ráda, že zdání klame a já se spletla. Dost jsem si ji oblíbila a byla mi sympatická. :)

11.7.2021 | 13:14:28

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů