Tammy Gregoriová

Tammy Gregoriová

Zvláštní agentka NCIS a bývalá agentka FBI.

Sezóny 5
2016 - 2021

Tammy Gregoriová je zvláštní agentka FBI z Washingtonu, která se poprvé objevila jako vyšetřovatel komanda, které mělo za úkol prošetřit Pridea a jeho tým. Neočekávaný odchod Brodyové ještě zvýšilo podezření a Gregoriová dostala za úkol tým ještě podrobněji prošetřit. Pride ji tak navrhl, aby týmu pomáhala ve vyšetřování případů a tak měla úplný přehled o jejich práci; a zaplnila tak dočasně místo po Brodyové. Z FBI byla později vyražena a tak se Gregoriová oficiálně připojila k NCIS a Prideově týmu, což její bývalý šéf – zástupce ředitele Isler – schválil.

Její bývalý manžel Ethan McKinley zmizí, poté co zpronevěří osmdesát miliónů dolarů v záchranných fondech po Katrině. Nicméně v dílu Overdrive bylo odhaleno, že Gregoriová chodí s asistentkou návladního Hannah Leeovou, což ji činí první bisexuální postavou v celém NCIS světě. Když se její bývalý manžel vrátí v díle Slay the Dragon, tak mu řekne, že je lesbička.

Ve třetí řadě v díle Pandora's Box, Part 2 je odhaleno, že je Gregoriová právnička a k FBI se přidala po dokončení právnické školy.

Rodina:

Jméno Vztah Herec Díly
Ethan McKinley exmanžel Ed Quinn Slay the Dragon
Hannah Leeová expřítelkyně Meghan Ory Overdrive

Objevila se v dílech:

  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – Hlavní postava
  • 6. ŘADA – Hlavní postava
  • 7. ŘADA – Hlavní postava

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Ze začátku mi byla nesympatická a trvalo mi, než jsem si na ni zvykla. Ale jsem ráda, že zůstala u týmu, protože jsem si ji oblíbila a její hašteření se Sebastianem mi budou chybět. :D

11.7.2021 | 13:13:26
LCEM

Ona je nejlepší a skvěle tam zapadla mezi ostatní.

redaktor
23.1.2019 | 12:36:05

Překlad

Epizoda S07E16: Laissez Les Bons Temps Rouler

cz100%
DOKONČENO

Od šesté série překládá seriál JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Prvních šest řad bylo vysíláno na stanicích Nova a AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama