Once Upon a Time (Bylo, nebylo) August se vrací do Storybrooku!

August se vrací do Storybrooku!

August se vrací do Storybrooku!

POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!

0 0
13.2.2013

Pinocchio se vrací do Storybrooku!

Podle Entertainment Weekly se Eion Bailey (herec, který představuje Augusta Bootha, Pinocchia) vrací na natáčení epizody 2×18 „Selfless, Brave, and True“

August se ve Storybrooku neobjevil od finále 1. série, když se mu podařilo proklouznout pryč i přes to, že se změnil v dřevěného muže. Pak jsme ho ještě mohli vidět nedávno (a o trošku pružnějšího) ve flashbacku v epizodě 2×06 „Tallahassee“.
Tato epizoda se zaměřila na příběh, kde se poprvé potkala Emma s Henryho otcem Nealem. Ti dva spolu plánovali utéct, ale pak se na scéně objevil August, ukázal Nealovi něco v záhadné dřevěné krabici, a tím Neala přesvědčil, aby Emmu nechal jít a mohl se naplnit její osud.


Těšíte se na Augusta? Myslíte, že se objeví přímo ve Storybrooku nebo jen v nějakém flasbacku? Setkají se znovu Pinocchio a Geppetto?

Diskuze /4

Navrus

Článek obsahuje spoilery, ale jediný spoiler co je v článku je jako titulek :D nic proti, ale v podstatě to upozornění je potom zbytečné

13.2.2013 | 14:32:24
Luuuu

Doufáám že tam bude nastálo, a ne jen jako flashback :)

čestný člen redakce
13.2.2013 | 21:13:56
SaDiablo

Konečně chlap, co má charisma, ten se prostě musí vrátit! Jinak ty jejich scény s Geppettem mě strašně dojaly, všechny (ono jich moc nebylo, ale i tak), tak doufám, že pokud se August vrátí, budou se scénáristé věnovat i jejich vztahu. :)

13.2.2013 | 21:32:07
BonnieRose

Jestli tam bude jako flashback tak už mě fakt naštvou! Jeffersona vidíme jednou za 100 let a Grahama zabili a tak by tam mohli aspoň nechat nastálo Augusta!

15.2.2013 | 10:13:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás