Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

August se vrací do Storybrooku!

August se vrací do Storybrooku!

POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!

0 0
13.2.2013

Pinocchio se vrací do Storybrooku!

Podle Entertainment Weekly se Eion Bailey (herec, který představuje Augusta Bootha, Pinocchia) vrací na natáčení epizody 2×18 „Selfless, Brave, and True“

August se ve Storybrooku neobjevil od finále 1. série, když se mu podařilo proklouznout pryč i přes to, že se změnil v dřevěného muže. Pak jsme ho ještě mohli vidět nedávno (a o trošku pružnějšího) ve flashbacku v epizodě 2×06 „Tallahassee“.
Tato epizoda se zaměřila na příběh, kde se poprvé potkala Emma s Henryho otcem Nealem. Ti dva spolu plánovali utéct, ale pak se na scéně objevil August, ukázal Nealovi něco v záhadné dřevěné krabici, a tím Neala přesvědčil, aby Emmu nechal jít a mohl se naplnit její osud.

Těšíte se na Augusta? Myslíte, že se objeví přímo ve Storybrooku nebo jen v nějakém flasbacku? Setkají se znovu Pinocchio a Geppetto?

Zdroj: ABC

Diskuze /4

Navrus

Článek obsahuje spoilery, ale jediný spoiler co je v článku je jako titulek :D nic proti, ale v podstatě to upozornění je potom zbytečné

13.2.2013 | 14:32:24
Luuuu

Doufáám že tam bude nastálo, a ne jen jako flashback :)

čestný člen redakce
13.2.2013 | 21:13:56
SaDiablo

Konečně chlap, co má charisma, ten se prostě musí vrátit! Jinak ty jejich scény s Geppettem mě strašně dojaly, všechny (ono jich moc nebylo, ale i tak), tak doufám, že pokud se August vrátí, budou se scénáristé věnovat i jejich vztahu. :)

13.2.2013 | 21:32:07
BonnieRose

Jestli tam bude jako flashback tak už mě fakt naštvou! Jeffersona vidíme jednou za 100 let a Grahama zabili a tak by tam mohli aspoň nechat nastálo Augusta!

15.2.2013 | 10:13:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama