Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Co nás čeká ve čtrnácté epizodě

Co nás čeká ve čtrnácté epizodě

Co nás podle spoilerů čeká ve čtrnácté epizodě? Jisté je, že v popředí bude Rampelníkův příběh. A to jak jeho minulost, tak jeho pátrání po ztraceném synovi v současném New Yorku.

0 0
16.2.2013

Jelikož New York má nějakých 8 milionů obyvatel a globus od Cory se netvářil, že by Goldovi prozradil konkrétní adresu, tak jsem zvědavý, jakým způsobem se Rampelník a jeho společníci k Baelfireovi dostanou, jisté však je, že na někoho podezřelého narazí a z výrazu Emmy je zřejmé, že ten někdo jí nebude neznámý.

Thumbnail Play icon

Otázkou je, zda není Rampelníkův syn Neal, otec Henryho. Z obsazení této epizody je totiž jasné, že Neal se zde rozhodně objeví. A bude se objevovat i v dalších dílech.

Goldovy nepřítomnosti ve Storybrooku využije Kapitán Hook a společně s Reginou a Corou, která si konečně sehnala moderní ohoz, se vydají pátrat po jeho dýce, která jediná by snad mohla Temného zabít. V knihovně se jim podaří najít plánek a jednoruký kapitán je ve svém živlu, protože v hledání pokladů je odborník. 

Thumbnail Play icon

Autoři nám každopádně slibují nadupanou epizodu, která nás má chytit za srdce a navíc i zodpovědět spoustu otázek. Některé odpovědi prý budou velice překvapivé. A možná se konečně i dozvíme, co se skrývalo v Augustově bedně, když přemlouval Neala, aby opustil Emmu. Taky se dozvíme, co se dělo s Baelfirem po opuštění světa kouzel. Máme se každopádně na co těšit.

Zdroj: ABC

Diskuze /9

SaDiablo

Coru nemůžu ani vystát, tak snad jí tam bude co nejmíň. Jinak se těším.

16.2.2013 | 18:36:44
Marketka

Mně Cora nevadí. Překvapivě mi mnohem víc vadí Snow a ty její moralizující kecy :-)

čestný člen redakce
17.2.2013 | 9:55:27
Marketka

A fakt je ten, že Emma vypadala strašně překvapená tím, koho vidí… to by na Neala sedělo. Ale je to teda megaspoiler :-)

čestný člen redakce
17.2.2013 | 10:00:53
Nameless1

Taky mi vadí mnohem víc Snow. A co se týče Neala jako Rampelníkova syna, to se bere skoro jako jistota, jen všechny ty okolnosti kolem mají být velkým překvapením.

čestný člen redakce
17.2.2013 | 10:24:42
papaya

taky si myslim že to bude on, a to co mu ukazoval August v ty bedně by mohla být Rampelníkova dýka, dyť mu s ní pak vyhrožoval ne?

17.2.2013 | 10:42:32
BonnieRose

tak tu dýku snad mohl dát do daleko menší krabice co by se mu líp vešla na tu jeho motorku .. to bude něco jiného..

#7 Eirin
17.2.2013 | 19:50:15
Eirin

asi to bude opravdu Neal, protože když se kouknul do toho kufříku, tak poznal, že August mluví pravdu.. přece když se Rampelníkův syn ztratil, byl už větší a v pohádkové říši žil..navíc, když se seznámil s Emou, neměl nic a kradl.. :) no uvidíme zítra :D necháme se překvapit, třeba to bude někdo jiný..:)
#6 BonnieRose:

17.2.2013 | 21:20:00
Gepeto
  1. Neviem, ktorá verzia Proma je táto, ale ak si dobre pamätám, tak už v traileri Emma vydýchne „Neal“, takže to, že ten, koho Emma nájde je Neal nie je teória, to je jasné už z traileru.
  2. August mohol mať v kufríku ťažko Ramplovu dýku, keď ju hľadal. Flashback s Nealom bol 11 rokov predtým, než do Storybrooku prišla Emma alebo Augustus a 11 rokov predtým, než sa Augustus dostal k dýke.
  3. Ak Neal bude Bael tak budem rád, aj keď je to až tak jasné, že sa bojím, že to bude chyták.
  4. Z jedného interview nám tvorcovia povedali, že neukážu ani Krajinu Nekrajinu, ani Bealfirea, aspoň nie v tejto sérií. Takže sa naozaj divím nad tým, ako nám povedia, čo sa stalo po Bealfirovom zmiznutí O_o
  5. Divné je, že Baelfire sa narodil dávno pred narodením Cory (jej flashback bude v 16. epizóde The Miller's Daughter, kde ukážu rozprávku O Mlynárovej dcére, z ktorej Rampelník pochádza, teda tú rozprávku už prakticky ukázali v Popoluške v štvrtej epizóde prvej série, teraz to zoberú z inej strany), takže jedinú logickú možnosť, ktorú beriem je, že Beal bol tých vyše ±50 rokov v krajine, kde nikto nestratne – Krajine Nekrajine. Akákoľvek iná možnosť bude viac než nelogická. Ale je možné, že ak je Beal Neal, tak sa odtiaľ dostal asi 10–20 rokov pred udalosťami seriálu.
17.2.2013 | 21:54:55
Gepeto

Oprava: Moja chyba, v traleri povie „No“. Beztak si myslím, že pôjde o Neala :) Oprava za slovo Beal, písal som narýchlo.

17.2.2013 | 21:59:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama