Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Jaká byla sledovanost premiéry druhé série?

Jaká byla sledovanost premiéry druhé série?

Jak si vedla epizoda Broken u amerických diváků? To zjistíte v článku.

0 0
4.10.2012

Čísla jsou zveřejněna, premiéra druhé série, která pokračovala hned po finále první série, přilákala k obrazovkám neuvěřitelných 11 milionů diváků s ratingem 3,8. Loňská premiéra seriálu měla sledovanost skoro 13 milionů a finále první série sledovalo víc než 9 milionů. Pondělní premiéra tak porazila finále série minulé. Další dobrou zprávou je, že v časovém slotu seriál poráží všechny nesportovní programy. Takže jen tak dál!

V pondělní epizodě se nám představily nové postavy – čínská bojovnice Mulan, která pomáhá princi Phillipovi hledajícímu svou lásku Šípkovou Růženku. Také se objevil nový záporák, duše vysávající přízrak.

Co říkáte na první díl? Zklamal vás nebo překvapil? Jak se vám líbí nové postavy? A co překvapivý konec? Podělte se o názory v diskuzi.

Zdroj: ABC

Diskuze /4

Vikius

Naopak 1. díl 2.série mě velice překvapil. Doufám, že bude pokračovat stejně dobře jako začal :)

5.10.2012 | 9:10:38
DylanBennett

Mě se líbila hodně ;) Akorát. ten na začátku. ten z True Blood. Jen tak na okamžik mě napadlo, že by to mohl být Baelfire ;) Ale uvidíme ;) Každopádně. Kenec byl takovej hodně zvláštní ;) Nemůžu se dočkat, až shlédnu epizodu druhou ;)

8.10.2012 | 12:56:14
kutas

Nuda nuda asi nejhorší díl co jsem viděl po skvělém finále první řady takový otřesný díl. Doufám že se další povedou

11.10.2012 | 21:52:35
LukeNight

Vynikající práce, scénář i herecké výkony. Jen tak dál !

20.10.2012 | 11:53:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama