Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 417×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Nové postavy druhé série

Nové postavy druhé série

V druhé sérii se nám počet postav zase rozšíří. Na jaké postavičky z pohádek se můžeme těšit? To zjistíte v článku.

0 0
16.8.2012

Už podle následujícího videa se můžeme těšit nejmíň na 3 nové postavy. Ale je jich víc.

Zatím se objeví postavy z následujících pohádek:

#1 „Mulan“

První novou postavou je Mulan. čínskou bojovnici, která jde do války proti Hunům místo svého otce, zahraje herečka Jamie Chung, známá z filmu Sucker Punch. Postava by se měla objevit opakovaně.

Bude příběh Mulan ze seriálu podobný jako filmový, nebo úplně jiný? Na jaké straně bude? Dobra či zla?

#2 „Šípková Růženka“

Další princeznou, o které se však už mluvilo v druhém dílu první série, je Šípková Růženka, v Americe známou jako princezna Aurora. Tuto krásku, která porazila nám známou Maleficent, si zahraje Sara Bolger (Tudorovci).

#3 „Jack a stonek fazole“

V případě další pohádky jsou zprávy zatím nejasné. Jack a stonek fazole je oblíbená anglická pohádka o mladíkovi, který vymění krávu za kouzelné fazole, díky kterým se dostane do země obrů.

Kdo zahraje obrobijce Jacka? Nebo jsme se s ním už setkali? (Baelfire?) Dostaneme se do dalšího světa?

#4 „Aladin“

Další postavy jsou z pohádky o Aladinovi. Džina už známe, tedy nejspíš, pokud tvůrci nevymyslí jiného. Dále je tu Aladin, pro kterého je herec ještě neznámý, a Jafar, velkovezír z Agrabahu, tu by herci rádi viděli Naveena Andrewse (Sayid ze Ztracených). Ale co by dělal Aladin bez své Jasmine? Podle Jane Espenson by se měla v seriálu také objevit.

#5 „Petr Pan“

V roli obávaného kapitána Jamese Hooka se objeví Colin ODonoghue. Má být pohledný, nebojácný a sebevědomý, nikdy neutíká z boje, touží po moci, bohatství a ženách, ozbrojený dobrými mravy a pravým gentlemanstvím. Kapitán by se měl ukázat ve čtvrté epizodě. Jestli se dá kapitán dohromady s Ramplem či Reginou, tak se mají jejich nepřátelé čeho obávát.

Dále by se měla ukázat i víla Zvonilka, ačkoliv se ještě neví kdy a kde. O Petru Panovi se také moc neví.

#6 „Král Artuš“

Dále se objeví Sinqua Walls (Teen Wolf) jako sir Lancelor, rytíř, který nemá co ztratit, hrdý člen Kulatého stolu krále Artuše.

#7 „Neznámý na konec“

Jako poslední tu máme další tajemnou postavu, kterou zahraje Michael Raymond-James, pro fanoušky True Blood spíše známý jako René, vraždící maniak z první série. Tvůrci postavu označili jako „záhadnou“, podobně jako v první sérii Augusta. Mohl by hrát dospělého Baelfira, ztraceného Ramplova syna nebo Henryho otce (a nebo taky oba zároveň). Na zodpovězení otázky si ještě dlouho počkáme.

Co říkáte na nové postavy? Jaké další byste rádi viděli? Podělte se o názory v diskuzi.

Zdroj: ABC

Diskuze /2

popsie11

Tak to se nemůžu dočkat!

16.8.2012 | 16:53:44
EmmaSwan

tešim sa na Hooka a aj na Mulan!!!

19.8.2012 | 14:00:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama