Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Rozhovor s Jorgem Garciou o jeho nové roli v seriálu Once Upon a Time

Rozhovor s Jorgem Garciou o jeho nové roli v seriálu Once Upon a Time

Jorge Garcia mluví o své nové roli v seriálu Once Upon a Time. „Ztracená hvězda“ hraje obra.

0 0
4.11.2012

Většina lidí zná Jorge Garciu díky jeho roli v seriálu Ztraceni, kde hrál milého vítěze loterie Hurleyho (a zbytek ho možná zná z Beckera nebo Alcatrazu). Herec se nyní mění na zlého v seriálu Once Upon a Time. Jakožto obr, žijící na vrcholu stonku fazole, bude čelit Emmě a kapitánovi Hookovi, kteří mu chtějí ukrást magický kompas, aby se dostali do Storybrooku.

Liane Bonin Starr:Takže hrajete vražedného obra?

Jorge Garcia: Říkají, že jsem vražedný? Wow… Fajn.

Říká to tisková zpráva.

No, natáčel jsem postavu obra, ale v podstatě to bylo jen vrčení.

Ale my vás i uvidíme, ne jen uslyšíme, že?

Většina natáčení byla CGI, takže jsem musel pracovat ve studiu, které bylo celé zelené a hrát s malým kouskem lepicí pásky nebo kolíkem. Ale jsem to já. To, co uvidíte, je opravdu můj obličej. Nevypadám tedy úplně jako já, ale to kvůli tomu, že jsem v kostýmu.

Hádám, že na zeleném pozadí pracujete proto, abyste vypadal obrovsky?

Jojo. Perspektiva je jiná, protože chtěli, abych vypadal šestkrát větší než všichni ostatní.

Tvůrci seriálu Ztraceni vymysleli roli Hurleyho přímo pro vás. Vypadá to, že tady je to podobné.

Eddie [Kitsis] a Adam [Horowitz] (tvůrci seriálu Once Upon a Time) se vždycky starali o Hurleyho příběhy (v seriálu Ztraceni). Napsali skoro celý Hurleyho scénář, takže jsme pak mluvili o společné práci a o tom, že by mě chtěli dostat i do OUaT. Loni jsem nemohl, protože jsem pracoval na jiném seriálu, ale letos mě nasadili do „obří role“.

Hádám, že vražedný obr nebude hned v prvním díle zavražděn?

Věřím, že se do seriálu ještě vrátím. Chtěli by mě tam opět dát asi za měsíc, takže mi v tomhle dali naději. Ale zda se v seriálu ještě objevím, záleží na tom, jak se bude vyvíjet příběh.

Vzhledem k tomu, že jste vždycky v seriálu hrál pravidelně, je tohle pro vás ideální? Vaše postava je stále součástí příběhu, ale nemusíte do práce každý týden, či dokonce každý den.

Užívám si, když někam můžu chodit každý týden. Část mě myslí na stálé zaměstnání. Nejsem znepokojený, co se práce týče, ale je hezké něco dělat každý den. Tohle je ale také dobré. Jen prostě tak proplouvám a sleduji, co se děje.

Hurley byl vaším odrazem…

Je v něm hodně ze mě a naopak.

… ale je něco z vás v obrovi? Nebo byste chtěl, aby jednou bylo?

Svým způsobem je to podobné jako u Ztracených v tom, že lidé co pro mě nějakou dobu psali, pro mě píšou znovu. Takže ví, kdo jsem, ale určité stránky obra jsou… prostě řečeno obr není obří Hurley. Je to z jiného úhlu, ale mně to nevadí.

Jste zpěvák, který zpíval jako host s kapelou Weezer a podílíte se na písních k filmu „When We Were Pirates“. Je tu nějaká šance, že byste si jako obr zazpíval Fee-Fi-Fo-Fum?

V téhle roli se nezpívá. Ale kdyby to po mně chtěli, udělám to, jak nejlíp budu umět.

Měl jste jako dítě nějakou oblíbenou pohádku nebo postavu z Disneyovek, kterou jste chtěl být?

Z filmů od Disneyho jsem měl vždycky nejradši krále Louieho a medvěda Balú z Knihy džunglí. Nevím, jestli bych jimi chtěl být, ale všechny ty písničky si zpívám často.

Vaše postava navazuje na doktora Frankensteina. Byl jste překvapen, když jste se dozvěděl, že se tato postava v seriálu objeví?

Opravdu jakákoliv postava se dá do seriálu Once Upon a Time umístit. Všechno je možné, což je úžasné.

Vím, že o tom, co se stane s Vaší postavou moc prozradit nemůžete, ale něco byste snad mohl?

Mám přímé spojení s Emmou a kapitánem Hookem.

Zdroj: ABC

Diskuze /1

Hurley

Hustě!

čestný člen redakce
5.11.2012 | 17:35:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama