Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

August W. Booth

August W. Booth

Neznámý cizinec. Ve Storybrooku se snažil přesvědčit Emmu, aby uvěřila v kletbu.

Sezóny 4
2011 - 2017

O této postavě se dlouho moc nevědělo. Přijel do Storybrooke na své motorce a rozpoutal věci do pohybu podobně, jako když dojela Emma.

První série

Hned po příjezdu je August sledován Emmou, se kterou se snaží spřátelit. Později se snaží zjistit informace o dýce Temného a Rampelník tak pojme podezření, že se jedná o jeho ztracené syna Baelfira. Když se pak snaží Emmu přesvědčit, aby uvěřila, že je pohádková bytost, zjišťujeme, že jedná o Pinochia. Jako malý prošel do našeho světa s Emmou, aby ji ochránil. Později ji však opustil.

Augusta pak vidíme naposledy, když za ním Emma přijde do pokoje, v momentu, kdy mu zdřevnatí i poslední část těla, s posledním přáním, aby zlomila kletbu.

Druhá série

Ve flashbacku se začíná měnit v dřevo, a proto vyhledá pomoc jednoho mocného muže, který jak se zdá, ovládá magii. Je však podveden Tamarou, která chtěla magii jen pro sebe a zabila onoho čaroděje. Loučí se s Nealem a odjíždí do Storybrooku najít Emmu.

V lese, ve Storybrooku, naráží Sněhurka na karavanu, kde najde dřevěného Augusta. Než Sněhurka přivede Geppetta, je August ve městě, kde na stanici šerifa hledá Emmu, aby ji a ostatní varoval před Tamarou, o které zjistil, když ho po Sněhurce navštívila, aby ho z města vyhnala. Když Emma, Geppetto a ostatní přichází, vylézá ze stanice umírající August, který je chce varovat před nějakou ženou.

Matka představená ho naštěstí zachraňuje a s Augusta se stává opět malý chlapec, neboť v posledních chvílích prokázal svoji nesobeckost, statečnost a pravdomluvnost. Na to, co jim chtěl říct, si však již nevzpomíná.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
OliviaBenson.

více Augusta a více Ruby/Karkulky xD mé dvě oblíbené vedlejší postavy, které by si zasloužily více prostoru

13.4.2017 | 19:16:06
fanta2pomeranc

Sexy a hodí se k Emmě (tedy až po Nealovi) :D

6.3.2017 | 11:08:10
Stardos

Už je zpátky, doufám, že se více na něj zaměří

14.8.2016 | 22:38:30
Selenator_09

Je boží

8.7.2016 | 17:07:09
VampKošilka

Parádní týpek. Hodí se mi k Emmě(teda až po Hookovi).

24.2.2016 | 13:30:08
B.Wilde

Měla jsem ho v seriálu ráda… :)

5.12.2015 | 15:23:38
Dark-ex

nemastnej, neslanej.

7.4.2014 | 21:29:54
Erzebeth

Moc mi nesedl…

2.4.2014 | 23:14:17

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama