Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Popelka

Popelka

Prostá dívka, do které se zamiloval princ. Ve Storybrooku jako Ashley Boyd.

Sezóny 3
2011 - 2016

Popelka žila se svou macechou a dvěma sestrami, dokud ji nenavštívila její víla kmotřička. Byla však zabita Rampelníkem, a ten Popelce slíbil, že ji dostane na bál, kam se chtěla hrozně moc dostat. Měl však jednu podmínku, až přijde čas, dá mu, co bude chtít. Popelka souhlasila, dostala se na bál, setkala se s princem Thomasem, zamilovali se do sebe a žili šťastně.

Po nějaké době se objevil Rampelník a chtěl, aby mu dala, co mu náleží. Chtěl její nenarozené dítě. Popelka to řekla princi a společně s Krasoněm a Sněhurkou vymysleli plán, jak Rampelníka chytit. Plán jim sice vyšel, ale Thomas beze stopy zmizel.

Ve Storybrooku je jako Ashley Boyd. Popelka se svým přítelem setkala až ve Storybrooku, kde také porodila dceru Alexandru, kterou Emma zachránila před Goldem.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Selenator_09

Ta byla boží ale jako Ashley nic moc

8.7.2016 | 17:43:59

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama