Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Princ James

Princ James

Dědic krále George, Davidův urozený bratr, dvojče.

Sezóny 4
2011 - 2017

Jednoho dne na farmu jeho rodiny přišel Rampelník, protože vzdejší král nemohl mít děti. Rodiče se rozhodli vydat Jamese, ze kterého se stál princ, zatímco Davida si nechali.

Z Jamese se stal dědic krále George, nezodpovědný a rozmazlený fracek. O nějaký čas později království potřebovalo peníze, proto se James utkal s Behemothem, aby zapůsobil na krále Midase. Po vítězství král Midas dospěl k závěru, že James je schopný zbavit se draka, který ohrožuje jeho království. Poté, co král Midas odešel, se však Behemoth nečekaně zvedl a probodl Jamese.

V novém Isaacově příběhu Heroes and Villains zůstal princ James mrtev, ale byl zde láskou zlé královny Sněhurky. Ještě jednou se objevil v Podsvětí, kde se utkal se svým bratrem Davidem.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Adélka_MucQ

Už jen kvůli tomu, že nebyl schopen dorazit někoho, kdo leží na zemi, a nechá se raději zabít.

20.12.2015 | 21:04:56
Xavik

Debílek. :D

admin
20.12.2015 | 17:19:09

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama