Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Regina Mills

Regina Mills

Starostka městečka Storybrooke. V pohádkové říši jako Zlá královna.

Sezóny 7
2011 - 2018

Regina je starostkou Storybrooke a adoptivní matkou Henryho. Je nemilosrdná a prohnaná. Je prokletou verzí Zlé královny, která je stejně zlá jako Regina. Nestará se o pocity ostatních, ale svého syna Henryho nade vše miluje. Není radno si s ní zahrávat, je schopna všeho a často používá šerifa k zatknutí svých nepřátel. Když se šerif postavil proti ní, rozdrtila mu srdce.

Po příchodu Emmy se ji snažila všemi možnými způsoby vyhnat, ale neuspěla. Později se s Emmou zpřátelila a dokonce odpustila Sněhurce, kvůli které kdysi zemřel zemřel její milovaný Daniel a která nepřímo způsobila smrt její matky Cory.

Regina našla novou lásku, Robina Hooda, ale osud je od sebe několikrát rozdělil, až je nakonec nefinitivně rozdělila Robinova smrt. Z jejích přímých příbuzných jí zůstala pouze sestra Zelena, která se kvůli dceři Robin změnila k lepšímu a později obětovala svou moc. Její rodinou se však stali i Krasoňovi, kteří jí její zlé skutky odpustili.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
babuna1999

Regina je naprostý opak její pohádkové postavy, ale obě miluju nadevše. Bez Reginy by to nebylo ono.

16.2.2021 | 22:21:59
Jaga

Ať už jako zlá královna nebo hodná Regina Mills, takhle herečka byla v seriálu pro mě nejlepší TOP. Bez ní by to nemělo šmrnc. Je sexi ať hraje cokoliv.

20.8.2018 | 20:43:55
jeanette93

Lana je skvělá herečka.To, jak dokázala ztvárnit zlou královnu.Naprosto boží. Řekla bych, nejlepší zlá královna. Prostě nej

26.5.2018 | 13:00:14
ReginaEmmaKillianArmy

Regina je proste top :D

4.11.2017 | 10:31:48
jasonpileek

Je to hezká ženská. Takovej slovanskej typ. Ale on celej seriál má celkově skvělej casting, řekl bych že seriál má svých „extra“ oproti konkurenci až dost :) Celkově se mi líbí jaká to byla mrcha, ale jak postupně vynikalo, že to byla jenom nešťastná ženská, která se nechala ovládnout černou magií a až „pravá láska“ (myšleno Henry) ji pomohla si vše uvědomit a začít s tim bojovat. Je to taková romantická pohádka v nepříliš romantické nepohádce. Postava je cool, taky se mi líbí. Hraje skvěle a dobře se na ni kouká.. :)

20.2.2017 | 21:55:24
Terka Jonáková

Od doby co jsem přišla na OUAT mám Reginu nejradši a ještě víc LANU ta je prostě jedinečná :* v seriálu abych pravdu řekla mám radši hodnou Reginu o hodně víc než Evil queen nevím proč mají všichni radši EQ no, ale to je jedno :D… a jistě, že Emma a Regina jsou Boží, ale nepoporuji SwanQueen protože no em… a doufám, že i v reálném životě jsou kamarádky.Ale Lana hraje ráda zlou královnu a to mě trošičku štve protože HODNÁ je o HODNĚ lepší :D (mamka nechápala proč se mi líbí zrovna Regina když je zlá a já ji pořád přesvědšovala, že bude hodná… asi jsem to vycítila :D a abych to shrnula MILUJU JÍ :****

7.2.2017 | 18:40:11
Blindkiwi

Regi a Emma to je prostě parta :3 ♥

11.11.2016 | 18:03:51
FoxieBlack

Dřív jsem jí neměla ráda, ale teď jsem si jí vážně oblíbila. :)

10.10.2016 | 20:10:54
caskettcoffe00

nuda.....herečka nesnesitelná do všeho cpe regininu nevinnost..... nemám ji ráda už jen kvůli té herečce

7.10.2016 | 20:07:33
Stardos

Jak jsem ji ze začátku nenáviděl ze všech nejvíc, tak ted ji miluju ze všech nejvíc

14.8.2016 | 22:34:00
1

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama