Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Šerif Graham

Šerif Graham

Šerif Storybrooku. V pohádkové zemi jako lovec.

Sezóny 2
2011 - 2013

Po seslání temné kletby se Graham stává šerifem Storybrooku, který udržuje intimní vztah se starostkou Reginou Mills.

Po Emmině příchodu ji na rozkaz Reginy několikrát zatkne. Později se z něj a Emmy stávají dobří přítelé. Když ve snu uvidí vlka, lovce a ženu vypadající jako Mary Margaret, zeptá se ji, zda-li se nepotkali již někdy dřív. Od Henryho zjistí, že je lovcem, kterému Zlá královna vyrvala srdce poté, co ušetřil Sněhurčin život. S Emmou se vloupají do Regininy rodinné hrobky, aby našli jeho srdce. V hrobce je však přistihne Regina, která Grahamovi nabízí odvoz domů. Graham nakonec odchází na stanici s Emmou, jejíž polibek mu vrací vzpomínky na život v Začarovaném lese. Než stačí Emmě cokoliv říct, zhroutí se k zemi a umírá, protože mu Regina rozdrtila srdce.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Je škoda, že se ho tak brzy zbavili, měl by určitě co nabídnout… sympaťák s příjemným přízvukem :)

11.3.2021 | 2:29:55
SaDiablo

Solidní postava, která by bývala měla ještě dost co nabídnout. Na první shlédnutí mi byl jedno, ale po x-té mi jeho potenciál přišel promarněný.

17.11.2017 | 0:15:59
Stardos

Prostě škoda, doufám, že se ale ještě prostě ukáže, ve flashbacku či v současnosti někde, chybí mi

14.8.2016 | 22:40:28
VampKošilka

Sympaták, s Emmou mu to slušelo. Měla jsem ho celkem ráda.

3.5.2016 | 17:31:36
Xavik

Chudák, v seriálu si moc nezahrál. Je to škoda, aspiroval na jednu z nejlepších postav. Naštěstí ho v druhé řadě nahradili Hookem. :)

admin
13.12.2015 | 17:06:24

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama