Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Promo na epizodu 2x15 The Queen Is Dead

Promo na epizodu 2x15 The Queen Is Dead

Sice 15. epizoda bude až za dva týdny, ale zde už je pro nedočkavé promo!

0 0
25.2.2013

Thumbnail Play icon

Zdroj: ABC

Diskuze /6

SaDiablo

Ach jo, promo jsem viděla už nejmíň pětkrát… To jsou pořád samý pauzy, už mě to nebaví, chci vědět, co bude dál! Týden je až dost.

25.2.2013 | 15:58:58
SaDiablo

P.S. Neal jako Petr Pan je prostě strašně vtipná představa, alespoň pro mě, i když to vysvětluje jeho pomalejší stárnutí… Jsem zvědavá, jestli jím nakonec teda bude (ale snad ne), taky jsem zvědavá, jestli Milah nemohla být sestra Sněhurčiné matky.

25.2.2013 | 16:00:20
Lirimo

S těma pauzama můžou jít už někam!

25.2.2013 | 18:54:55
Gepeto

SaDiablo: Tak určite by som povedal, že Neal/Bael bol v Krajine Nekrajine, pretože inak by musel mať skoro 60 rokov :D Ale či je Peter Pan… To by bolo zaujímavé, nie?

Milah ako sestra Evy? :D To by bol teda pekný rodostrom.

??? + ??? = Eva, Milah Eva + Leopold = Snehulienka Milah + Rampelník = Neal Snehulienka + Princ = Emma Emma + Neal = Henry

Keby sa našiel nejaký grafik a spravil by obrázok, tak by som sa potešil. Každopádne by tým Milah bola Henryho praprateta a babička zároveň. Eva by bola zase jeho prababička a praprateta tiež. Tá rozprávková rodina začína byť divnejšia a incestnejšia než rod Tudorovcov :D

27.2.2013 | 14:01:44
Lirimo

SPOILER! -http://tvline­.com/2013/02/28/on­ce-upon-time-season-2-spoilers-hook-stabs-rumplestiltskin/ Jsou tu spekulace, že Neal je Petr pan… Bože můj…

28.2.2013 | 21:40:08
Gepeto

!SPOILER pre 16. epizódu Miller's Daughter!

Tak údajne má byť Cora Evina švagriná a Regina je teda Snehulienkina sesternica z druhého kolena. Totižto Eva má byť sestra Henryho, Regininho otca a Corinho manžela. Henry s Evou sú deti kráľa Xaviéra, ktorý zastáva úlohu kráľa z rozprávky Mlynárova dcéra, pričom neprisľúbi sobáš seba a Mlynárovej dcéry, Cory, ako praví rozprávka, ale sobáš svojho syna a Cory. Tipujem, že sa to nevyvynulo ako Cora očakávala, skončila s Henrym pri stajniach nie zrovna bohatá a chcela z Reginy kráľovnú ako už povedala 15. epizóda. Zatiaľčo začal vládnuť kráľ Leopold, ktorý pojal za manželku Evu a mali spolu Snehulienku.

Samozrejme ide len o teórie, ktoré môže potvrdiť či vyvrátiť epizóda 16.

7.3.2013 | 18:39:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama