Orange Is the New Black (Holky za mřížemi)
93/100 - 221×

Orange Is the New Black(Holky za mřížemi)

Dramatický příběh částečně odrážející skutečný příběh sepsaný ve stejnojmenném biografickém románu spisovatelky Piper Kerman. Hlavní hrdinka se dostala na patnáct měsíců do vězení za pašování peněz drogového kartelu.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Netflix | 42 minut
žánr
Drama
hrají
Taylor Schilling (Piper Chapman), Laura Prepon (Alex Vause), Natasha Lyonne (Nicky Nichols), Taryn Manning (Tiffany Doggett), Yael Stone (Lorna Morello), Kate Mulgrew (Galina Reznikov), Uzo Aduba (Suzanne Warren), Danielle Brooks (Tasha Jefferson), Samira Wiley (Poussey Washington), Lea DeLaria (Carrie Black), Nick Sandow (Joe Caputo), Matt Peters (Joel Luschek), Laverne Cox (Sophia Burset), Jessica Pimentel (Maria Ruiz), Laura Gómez (Blanca Flores)

Maritza Ramos

Maritza Ramos

Maritza je kamarádkou Flacy a společně spadají do hispánské komunity, které velí Adaila. S Adailou sdílí ubikaci. Vyznačuje se namalovanými prodlouženými linkami na očích.

Sezóny 6
2013 - 2019

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
StydiaShipper

Naprosto ji miluju s Flacou, ten její konec mě zničil

29.7.2019 | 14:22:26
Tralery

Maritza mě baví a s Flacou jsou super duo. Rozdělit je byla chyba. Mám pocit, že by bylo lepší, kdyby tam byly buď obě a nebo žádná. Ale měl–li bych se rozhodnout jen pro jednu, myslím, že s Maritzou by to bylo zajímavější.

21.3.2019 | 17:27:21
mikessska

Za to 4.sérii a pohled do minulosti – jak se dostala do vězení :-D fakt jsem se u dílu pobavila, vlastně nejvíc z celých 4.sérií, takže si to holka zaslouží :-D

24.6.2016 | 21:33:49

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama