Outer Banks
91/100 - 38×

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Chase Stokes (John B Routledge), Rudy Pankow (JJ Maybank), Madison Bailey (Kiara Carrera), Jonathan Daviss (Pope Heyward), Madelyn Cline (Sarah Cameron), Austin North (Topper Thornton), Drew Starkey (Rafe Cameron), Charles Esten (Ward Cameron)

John B Routledge

John B Routledge

Šestnáctiletý mladík, který se snaží vypátrat, jak došlo ke zmizení jeho otce a jak s tím souvisí jeho výzkum o potopené lodi se zlatem.

Sezóny 2
2020 - 2021

John B, celým jménem John Booker Routledge, je mladíkem, který je vůdcem party Plebs, kterou kromě něj tvoří jeho nejlepší kamarádi JJ, Pope a Kiara. Tato čtveřice spolu neustále tráví čas a jednou se jim poštěstí dostat se k informacím o potopené lodi, která zjevně na palubě převážela zlato. Pro Johna B je to velká věc, protože touto lodí byl celý život posedlý jeho otec John Routledge, přezdívaný Velký John, který se před pár měsíci ztratil na moři a všichni jej považují za mrtvého. Tedy všichni kromě Johna B, který věří, že je jeho otec někde naživu. John B tak žije nyní sám, jelikož matku neviděl už od svých tří let, když odjela do Colorada.

Život Johna B také velmi ovlivní jeho bližší poznání Sarah Cameronové, která patří ke smetánce a kterou John B vždy považoval za namyšlenou holku, která se utápí v penězích. John B ale dokáže nahlédnout pod její skořápku a to, co tam najde, se mu natolik zalíbí, že je schopen pro Sarah riskovat i svůj vlastní život.

(John B. Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

  • John Routledge (otec)
  • Teddy (strýc)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Pro všechny plebejce tu máme radostné zprávy. Outer Banks ještě ani nevypustil své epizody třetí série a již nyní s jistotou víme, že to pro seriál nebude konečná. Bylo totiž oznámeno, že si seriál od Netflixu vysloužil prodloužení pro čtvrtou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama