Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu)
95/100 - 398×

Peaky Blinders(Gangy z Birminghamu)

Příběh opravdového gangu z Birminghamu, který své jméno získal podle žiletek, které si jeho členové zašíval do svých pokrývek hlav. Gang se během první světové války dostane do hledáčku britského inspektorka a irského konstábla, kteří se rozhodnou, že jejich kriminální činnost jednou provždy zastaví.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | BBC Two | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Krimi
hrají
Cillian Murphy (Tommy Shelby), Sam Neill (Vrchní inspektor Chester Campbell), Annabelle Wallis (Grace Burgess), Joe Cole (John Shelby), Paul Anderson (Arthur Shelby), Charlie Creed-Miles (Billy Kimber), Sophie Rundle (Ada Thorne), Charlotte Riley (May Carleton), Helen McCrory (Polly Gray), Tom Hardy (Alfie Solomons), Finn Cole (Michael Gray), Natasha O'Keeffe (Lizzie Stark), Aimee-Ffion Edwards (Esme Shelby), Kate Phillips (Linda Shelby), Harry Kirton (Finn Shelby)

S05E03: Strategy

S05E03: Strategy

Tommy přistoupí na spojenectví s Mosleyem a požádá plukovníka Youngera o pomoc. Linda zvažuje odchod od Arthura. Ten se to dozví a v afektu dokoná čin, který jeho šance na záchranu manželství pravděpodobně navždy zmaří.

sk
1.9.2019
58 minut

The Pearl Harts – Black Blood

Anna Calvi – Lady Grinning Soul (David Bowie cover)

Anna Calvi, David Byrne – Strange Weather

Lungley – In FlamesHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Nedovol, aby se ti dostali do hlavy."

13.7.2022 | 21:42:24
KarlCZ

Ty kráso, začíná to být nějaký drsný! Ale Aberama super a to politické pozadí, to nemá chybu prostě!

30.8.2020 | 10:53:08
Milano33

Príbeh sa uberá veľmi zaujímavým smerom. Tommy je v politike namočený do všetkého možného. Aberam sa ženie za pomstou a už stihol za ten čas aj niečo podniknúť. Arthur to má ťažké.

25.7.2020 | 23:25:09
DamianaFrey

Zatiať čo mi úvodná scéna otvorila ústa dokorán, scéna v kancelárii, kde sa konečne niekomu podarilo zanechať Tommyho Shelbyho bez slov (Výborne zahrané, Sam!!), ma posadila na riť. Arthur..tak ten mi zlomil srdce :( :( A Aberama tiež…Tí chlapi sa stali mojou srdcovkou!

7.9.2019 | 23:00:04
lea.m

Scéna s asfaltem! :O

4.9.2019 | 22:04:15

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama