Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu)
95/100 - 396×

Peaky Blinders(Gangy z Birminghamu)

Příběh opravdového gangu z Birminghamu, který své jméno získal podle žiletek, které si jeho členové zašíval do svých pokrývek hlav. Gang se během první světové války dostane do hledáčku britského inspektorka a irského konstábla, kteří se rozhodnou, že jejich kriminální činnost jednou provždy zastaví.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | BBC Two | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Krimi
hrají
Cillian Murphy (Tommy Shelby), Sam Neill (Vrchní inspektor Chester Campbell), Annabelle Wallis (Grace Burgess), Joe Cole (John Shelby), Paul Anderson (Arthur Shelby), Charlie Creed-Miles (Billy Kimber), Sophie Rundle (Ada Thorne), Charlotte Riley (May Carleton), Helen McCrory (Polly Gray), Tom Hardy (Alfie Solomons), Finn Cole (Michael Gray), Natasha O'Keeffe (Lizzie Stark), Aimee-Ffion Edwards (Esme Shelby), Kate Phillips (Linda Shelby), Harry Kirton (Finn Shelby)

S05E06: Mr. Jones

S05E06: Mr. Jones

Tommy podniká poslední kroky k uskutečnění svého plánu. K tomu bude potřebovat pomoc starého přítele. Rodina se rozpadá a nelze se už spolehnout na nikoho. Michael představuje svůj ambiciózní plán na restrukturalizaci firmy. Oswald Mosley chystá velké vystoupení, kde promluví k veřejnosti a představí svou ideologii. Potkal Tommy konečně soka, kterého nedokáže porazit?

sk
22.9.2019
1 hodina 6 minut

Foto: BBC OneHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Páni, jde to s tebou od kobyly k oslovi, kamaráde."

17.7.2022 | 22:25:51
Kerneas

Super epizoda, přesně to, co mám na seriálu rád: dobová atmosféra, skvělé záběry a silné napětí. Celý Oswald Moseley na mě ale působí rozoačitě – je to reálná historická postava, takže Tommy ho porazit nemůže (stejně jako by asi těžko zabil Churchilla), takže mě zajímá kam to chtějí směřovat…

20.2.2021 | 20:29:15
Spiker

Bude to ještě dlouhé čekání na dovyprávění..

9.10.2020 | 21:29:06
KarlCZ

Naprostá bomba, už chci 6. sérii! :)

5.9.2020 | 15:26:08
Milano33

Úžas! Rodinné stretnutie bolo ozaj podarené. Ale Michael, ten ma riadne štval s tým jeho povýšeneckým a arogantným chovaním. Už vážne prekročil medze. Tom Hardy je späť! Neskutočne ma potešil Alfieho návrat, to som vážne nečakal. Opäť si to dával neuveriteľne podareným spôsobom. Dialógy, ktoré medzi sebou Tommy a Alfie viedli, boli parádne. Ale to, čo predovšetkým stálo za pozornosť, bol ten do poslednej chvíle dramatický záver. Úspech atentátu bol pre Tommyho zásadný a o to viacej ma jeho neúspech zarazil. Naozaj sa podarilo nabudiť poriadne dychberúcu atmosféru. Situácia bola skutočne vypätá. A ako sa začalo odpočítavať čas do uskutočneniu tohto drastického riešenia, napätie ešte stúpalo. Nemám slov, proste wow! Som veru zvedavý, ako sa bude dianie ďalej vyvíjať v ďalšej série.

26.7.2020 | 21:34:04
Jacob 18

To si snad dělaj srandu s tím zakončením ne

13.1.2020 | 14:42:33
Dominookey

Návrat Alfieho neskutečně potěšil. Chyběl mi ten jeho přízvuk a je fakt, že Tom Hardy je prostě neskutečný herec. Mosley je skvělá záporná postava a jsem celkem rád, že se ten atentát nepodařil, protože tuto postavu si chci ještě v následující sérii vychutnat.

Co se týče toho, kdo za tím byl, tak mi přijde, že není o čem spekulovat. Finn se prokecl Billymu a bylo jasně vidět, že bere telefon a šel někomu volat. Zajímalo by mě však, komu volal.

Michael mi v této sérii vůbec neseděl a ta šereda, co s ním je, tak bych je nejraději oba viděl s kulkou v hlavě. Zajímalo by mě, co je ta druhá fáze, kterou ta jeho šereda zmínila.

Co se týče finále, tak mi přijde, že bylo zakončené skvěle. Jsem zvědav, co nám přinese další série.

3.10.2019 | 0:53:24
Dealler

Nechápu o čem se tu spekuluje, prokecl se Finn tomu týpkovi. Ten pak zvednul telefon a vykecal to McCavernovi. Proč by tam jinak byla ta scéna na začátku epizody, kdy si ho tam Arthut podává a říká Finnovi, aby s nim nediskutoval family business.

27.9.2019 | 14:28:24
Niko51

určite to bol ten týpek čo pre nich musel robiť tie podvody so závodmi a to mladé ucho Cole mu to prezradil.. inak celkovo najslabšia séria

27.9.2019 | 14:22:03
bookmaker

Neskutečně špatně zakončená série a celkově celá stojí úplně k ničemu…

26.9.2019 | 21:37:33
1

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama