Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů)
63/100 - 31×

Penny Dreadful: City of Angels(Penny Dreadful: Město andělů)

Volné pokračování seriálu Penny Dreadful z roku 2014 od stejných tvůrců nás zavede do Los Angeles, konkrétně do roku 1938. Zde nám budou představeny silné mexicko-americké vlivy, tradice a pověsti spolu s nepokoji mezi jednotlivými sociálními třídami a rasami. Hlavní pozornost je upřena boji mezi božstvem Santa Muerte a Ďáblem.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Jessica Garza (Josefina Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Lorenza Izzo (Santa Muerte)

S01E10: Day of the Dead

S01E10: Day of the Dead

Když se po Crimson Cat rozšíří smutné zprávy, snaží se Fly Rico uklidnit rozhořčený dav lidí, kdežto Rio vyzývá k pomstě. Peter Craft, Elsa a chlapci jsou během nepokojů lapeni ve svém autě, zatímco Tiago se snaží pomoct Mateovi. Townsend slaví náhlý vzestup svých politických úspěchů. Tiago a Molly čelí realitě svého vztahu a Molly konfrontuje svou matku. Lewis a Tiago spěchají, aby ochránili Briana před nacisty. Rodina Vegova se shromažďuje kvůli dojemné slavnosti Dne mrtvých.

cz sk
28.6.2020
307 000
1 hodina 3 minuty

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
memar

Ako vyvrcholenie série priemer, umreli tí čo nemali a tí čo mali idú daľej.

6.8.2020 | 10:37:29
MartinP79

Dějově to chtělo víc. Ale chápu otevírá to dveře, nebo spíš vrata, pro další série. Nebo z druhé strany ohromný potenciál byl v této řadě naprosto nevyužit.

Další věc je že „urban myth“ na které stavěla tahle série nejsou, tak známé a čitelné jako mytologie předchozích řad.

30.6.2020 | 10:23:08
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem to čekal od Lewise když ten kluk začal mluvit co uděla a Lewis to vyřešil pěkně po staru, Molly mi je lito že spachala sebevraždu myslel jsem že se vzbouři a ten konec na to jsem fakt zvědav

29.6.2020 | 11:18:46
ZeusEx

Dal jsem tomu celou sérii a to jen kvůli původnímu Penny Dreadful, doufal jsem že to bude kvalitka a rozjede se to. Výsledek je ale totální nuda. První série se dá přeskočit, pokud bude druhá a bude stačit jen 30s na rekapitulaci děje… Škoda, je to promarněnej potenciál. Vlastně jen ukecaná verze čehosi, co ani nejde popsat…

28.6.2020 | 23:37:36
kingsizeboss

mno moje hodnocení serialu:

  • ještě že už je konec, doufám že pokračovat nebude, první díl navnadil a dalších 9 byla ztráta času

hrůza, nuda, otřes-penny dreadfull byl aspon zajímavej-furt se tam něco dělo-tu se jen řeší co dělaj nacisti v americe a skrz mexikance se snazej rozpoutat obcanskou valku. chabé, o ničem

28.6.2020 | 20:56:22
Jirka 007

Epicky a otevreny zaver

28.6.2020 | 16:33:02

Stav titulků

Epizoda S01E10: Day of the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama