Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů) Co nás čeká v 8. - 10. díle?

Co nás čeká v 8. - 10. díle?

Co nás čeká v 8. - 10. díle?

Před námi už jsou jen poslední tři díly do závěru první série Penny Dreadful: City of Angels. Uvnitř článku si můžete přečíst popisy toho, co v nich můžeme čekat.

2 0
12.6.2020

1×08 – Hide and Seek

Datum premiéry: 14. června 2020

Lewis konfrontuje Townsenda v jeho kanceláři a Tiago vyslýchá Adelaide, přičemž se dozví, že je Josefina nyní členkou kongregace sestry Molly. Rio žádá Matea, aby se vzdal své staré rodiny a přijal ji a Pachucy. Peter jde navštívit Lindu do ústavu, avšak zjišťuje, že ona je připravena na boj. Townsend a Kurt jdou na nebezpečnou vycházku, zatímco Peter Craft se dohaduje s ostatními členy Německo-amerického spolku. V domě Craftových mezitím Frank terorizuje Toma a Trevora a Maria se je před tímto démonickým dítětem snaží ochránit.


1×09 – Sing, Sing, Sing

Datum premiéry: 21. června 2020

Tiago a Lewis musí i přes nebezpečí učinit odvážné rozhodnutí. Townsend je v koncích, což ho přiměje uchýlit se k poslední možnosti. Z podnětu Elsy se Peter rozhodne vzít Toma, Trevora a Franka do kina. Lewis dohlíží na vězeňský převoz Diega Lopeze, zatímco Tiago a Molly si jdou zatančit do Crimson Cat, kde konfrontují zbytek Vegovy rodiny.

1×10 – Day of the Dead

Datum premiéry: 28. června 2020

Když se po Crimson Cat rozšíří smutné zprávy, snaží se Fly Rico uklidnit rozhořčený dav lidí, kdežto Rio vyzývá k pomstě. Peter Craft, Elsa a chlapci jsou během nepokojů lapeni ve svém autě, zatímco Tiago se snaží pomoct Mateovi. Townsend slaví náhlý vzestup svých politických úspěchů. Tiago a Molly čelí realitě svého vztahu a Molly konfrontuje svou matku. Lewis a Tiago spěchají, aby ochránili Briana před nacisty. Rodina Vegova se shromažďuje kvůli dojemné slavnosti Dne mrtvých.

Těšíte se na poslední díly série?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E10: Day of the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás