Preacher (Kazatel)
82/100 - 99×

Preacher(Kazatel)

Preacher je příběhem o texaském kazateli Jessem Custerovi, který pomalu ztrácí svou víru až do té chvíle, kdy do něj vstoupí nadpřirozená bytost Genesis a propůjčí mu nadpřirozené schopnosti. Preacher pochází z dílny komiksového scénáristy Gartha Ennise a od roku 2016 ožívá na televizní stanici AMC, kde se ho ujali Seth Rogen, Evan Goldberg a Sam Catlin (Breaking Bad)

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Komiksový, Western
hrají
Dominic Cooper (Jesse Custer), Ruth Negga (Tulip O'Hare), Joseph Gilgun (Cassidy), Pip Torrens (Herr Starr), Graham McTavish (Svatý zabiják), Betty Buckley (Marie L'Angelle), Colin Cunningham (TC), Ian Colletti (Eugene "Prdelman" Root), W. Earl Brown (Hugo Root), Tom Brooke (Fiore), Lucy Griffiths (Emily Woodrow), Anatol Yusef (Deblanc)

Hugo Root

Hugo Root

Hugo Root je místním šerifem a otcem Eugena.

Sezóny 2
2016 - 2017

Šerif Root je Annvillským mužem zákona. Drsný, konzervativní vidlák, který miluje svého zdeformovaného syna, ovšem má své pochybnosti o Eugenově víře v kazatele Custera.

Foto: AMC, Vertigo

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
chir

Ačkoliv je to v komikse neoblíbená postava, která chlastá a je rasista, v seriálu je to jen starostlivý táta a nějakou náhodou skončil jako místní šerif. V záběrech mě W. E. Brown jako Root baví a má výbornou mimiku.

čestný člen redakce
24.6.2016 | 19:12:41
MartYnCz

Fakt ho nemusím, není moc sympaťák, obstarává zákon, ale chybí mu selskej rozum, což bohužel v právu bývá i v realitě :/ No co už – 20% :(

6.6.2016 | 21:16:03

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Komiksový kazatel

 

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama