Preacher (Kazatel)
82/100 - 99×

Preacher(Kazatel)

Preacher je příběhem o texaském kazateli Jessem Custerovi, který pomalu ztrácí svou víru až do té chvíle, kdy do něj vstoupí nadpřirozená bytost Genesis a propůjčí mu nadpřirozené schopnosti. Preacher pochází z dílny komiksového scénáristy Gartha Ennise a od roku 2016 ožívá na televizní stanici AMC, kde se ho ujali Seth Rogen, Evan Goldberg a Sam Catlin (Breaking Bad)

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Komiksový, Western
hrají
Dominic Cooper (Jesse Custer), Ruth Negga (Tulip O'Hare), Joseph Gilgun (Cassidy), Pip Torrens (Herr Starr), Graham McTavish (Svatý zabiják), Betty Buckley (Marie L'Angelle), Colin Cunningham (TC), Ian Colletti (Eugene "Prdelman" Root), W. Earl Brown (Hugo Root), Tom Brooke (Fiore), Lucy Griffiths (Emily Woodrow), Anatol Yusef (Deblanc)

Marie L'Angelle

Marie L'Angelle

Spiritistka původem z Angelvillu a Jesseho babička.

Sezóny 1
2018 - 2018

Marie L'Angelle je spiritistkou se skutečnými schopnostmi, která dokáže i oživit mrtvé, samozřejmě za určitou cenu. Ti, co nedodrží slib a nesplatí svůj dluh, musí zaplatit vlastní duší, pomocí nichž si madam L'Angelle udržuje své věčné mládí. Je velmi krutá, vychytralá a je Jesseho jedinou živou příbuznou.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dusek

Výborně zahraná skvělá postava skvělou herečkou

30.7.2018 | 10:55:52
Kothy

Zla dama.

24.7.2018 | 19:46:27

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Komiksový kazatel

 

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama