Psych (Agentura Jasno)
93/100 - 47×

Psych(Agentura Jasno)

Při řešení vražd můžete zažít spoustu legrace. A to obzvlášť pokud se vydáváte za medium.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | USA Network | 42 minut
hrají
Dulé Hill (Burton Guster), Timothy Omundson (Carlton Lassiter), Corbin Bernsen (Henry Spencer), Maggie Lawson (Juliet O'Hara), Kirsten Nelson (Karen Vick), James Roday (Shawn Spencer)

Na co se můžeme v 7 řadě těšit?

Na co se můžeme v 7 řadě těšit?

Sedmá série už doslova netrpělivě stojí za dveřmi a zamlžuje svým dechem kukátko. Na co, bychom se tedy měli v této sérii připravit?

0 0
25.2.2013

Sedmá série prozkoumá více z blízka Gusův osobní život, kde se Parminder Nagra objeví jako jeho přítelkyně a ukáže nám jak Gusovu romantickou stránku, tak Shawnovu žárlivou stránku. Dočkáme se svatby jednoho z hlavních hrdinů a těšit se můžeme na další „psychismy“, na terých se podíleli i fanoušci známí jako PSYCH-O. Jako další se zde objeví Katy Mixon, Garcelle Beauvais, Jeffrey Tambor, WWE’s Big Show a opět se budeme moci těšit na Cybill Shepherd a Kristy Swanson.

K oslavě 100 epizody, uspořádalo Psych minishledání herců z oblíbeného filmu z roku 1985 “Clue” (Stopa) jako jsou Christopher Lloyd, Lesley Ann Warren a Martin Mull. Dále se zde objeví i Garrett Morris, Steve Valentine a Curt Smith (Tears For Fears), jako on sám. Dlouho očekávaný dvojdíl “PSYCH: Muzikál – epická poklona barevnému světu divadla – bude obsahovat původní písně z pera a mysli tvůrce seriálu Steva Frankse, na jejichž stvárnění se bude podílet celé obsazení včetně několika hostů, jakými jsou Barry Bostwick, Brooke Lyons a Anthony Rapp.

A nakonec krátké video, kde se můžete podívat, jak vypadá 100 dílů Psych v 100 vteřinách. Promo obsahuje i pár nových záběrů!

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

fanta2pomeranc

Na Shawnovi je hodne vidět jak plyne cas…ale boze, konecne je tady dalsi serie… na muzikal se hodne tesim a na film „Stopa“ taky:)

25.2.2013 | 16:27:46
orliq

Maji hlavně teď celkem zajímavě udělané to jak si Shawn všímá věcí :)

6.3.2013 | 21:48:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Titulky

Epizoda S09E02: Psych 2: Lassie Come Home

Reklama

8. série

8. série

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama