Psych (Agentura Jasno) Reakce na finále Santabarbaratown

Reakce na finále Santabarbaratown

Reakce na finále Santabarbaratown

Od finále už uplynulo více jak 7 dní, tak už sem snad nenarazí nikdo, kdo by poslední díl 6 série neviděl a tak se tu můžu trochu rozpovídat.

0 0
21.4.2012

Jedna z věcí, kterou rozhodně všichni milujeme, kromě skvělých hereckých výkonů Jamese Rodaye a Dule Hilla je, že po celé sérii skvělé zábavy, dokážou přitáhnout otěže a nasadit i pár opravdu seriózních momentů, jako tomu bylo z velké části ve finále SantaBarbaratown, kde se Shawn a jeho otec snažili vyřešit případ týdne.

V průběhu let jsme sledovali, jak se Shawnův vztah s jeho otcem prohlubuje a jsem ráda, že i přes problémy, které se v epizodě objevili, zakončili svůj rozhovor ve velmi pozitivním duchu. Když už tedy byly všechny otázky odpovězeny a Henry se oficiálně, se vším smířený, rozhodl odejít do důchodu. Zdá se, že případ, a který ho tížil, dal Henrymu konečně klid. Což mi tedy připomíná – klid mě děsí – šťastná postava je postava v ohrožení života. Díky televizi, že se ze mě stala paranoidní osoba.


V posledních okamžicích, po zabalení své věci, přichází tedy na pláž pozdravit se se svým přítelem ze sboru Jerrym, když odhalí, že i on byl zapleten do špinavých obchodů. Jerry vytahuje zbraň a ani Henryho spolední slova ho nedokáží obměkčit a střílí Henryho do hrudi.

Tento naprosto (pro mě na Psych) nečekaný zvrat zastínil i neoficiální soužití Shawna s Juliet. Co však tyto události znamenají pro Henryho?

Střelili ho. Střeliliho velmi z blízka. Střelil ho bývalý policista velmi z blízka. Střelil ho bývalý policista velmi z blízka do hrudi, kde jsou důležité orgány. Takže mi řekněte, jak něco takového může přežít? Přesto se utěšuji, že jde o Psych, tedy o komedii s prvky krimi a nikdy by mě ani vzdáleně nenapadlo, že se zbaví oblíbené postavy takto násilným odchodem. Proto tedy doufám a troufám si říct, že se Henry příští sérii vrátí. Musí.

Jak se vám líbil překvapující zvrat? Jaké má podle vás Henry šance na přežití? A jak se to projeví na vztahu Shawna a Juliet? Ode mě už jen poslední věc. Opět zde nechyběly skvělé hlášky aneb „Zápletka, na rozdíl od tvejch vlasů, pořád houstne“. Jaká hláška se líbila nejvíc vám?

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

ellenofausten

Já doufám, že to přežije! Nevěřila jsem svým očím, když se to stalo! :( Teď budu s napětím čekat na novou sérii. :(

21.4.2012 | 11:27:23
marty269

Uplně souhlasím. ;) Vztah Shawno a Juliet vypadá zajímavě a už od dílu kdy měl Shawn prsten schovany v konzoli čekam, kdy ji požádá o ruku.

Ohledně Henryho, take doufám, že v seriálu zůstane, jinak by to už nebylo ono a hlavně kdo by kryl Shawnovi záda když to má nahraně. ;)

Jinak díky všem za titulky a there za články. ;)

22.4.2012 | 12:35:11
Shadris

No uvidíme, upřímně i kdyby umřel, nemyslím, že by to výrazně zasáhlo kvalitu seriálu, nebo že bychom už Henryho neuviděli. Všechny flashbackové sekvence jsou většinou založeny na Shawnově vztahu s otcem, takže tak či onak v seriálu zůstane :) Líbí se mi obě varianty.

Spíše mi v 6. sérii chybělo nějaké to velkolepé napětí, typu Yin&Yang…jako vždy zůstalo na poslední díl, ale zvrat byl velmi nečekaný a hlavně hodně krátký. Doufám že další série bude trochu větší vzrůšo :)

A co mě dostalo? Gusův sweet tooth :D

22.4.2012 | 15:05:18
fanta2pomeranc

Když Henryho strelili zacala jsem brecet ze soku. Henry je muj favorit, mam ho ze serialu nejradeji. Myslim ale ze prezije. Jak v clanku zaznělo, je to porad komedie.

15.5.2012 | 18:11:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Titulky

Epizoda S09E02: Psych 2: Lassie Come Home

Reklama

8. série

8. série

Reklama