Psych (Agentura Jasno)
93/100 - 47×

Psych(Agentura Jasno)

Při řešení vražd můžete zažít spoustu legrace. A to obzvlášť pokud se vydáváte za medium.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | USA Network | 42 minut
hrají
Dulé Hill (Burton Guster), Timothy Omundson (Carlton Lassiter), Corbin Bernsen (Henry Spencer), Maggie Lawson (Juliet O'Hara), Kirsten Nelson (Karen Vick), James Roday (Shawn Spencer)

Reakce na finále Santabarbaratown

Reakce na finále Santabarbaratown

Od finále už uplynulo více jak 7 dní, tak už sem snad nenarazí nikdo, kdo by poslední díl 6 série neviděl a tak se tu můžu trochu rozpovídat.

0 0
21.4.2012

Jedna z věcí, kterou rozhodně všichni milujeme, kromě skvělých hereckých výkonů Jamese Rodaye a Dule Hilla je, že po celé sérii skvělé zábavy, dokážou přitáhnout otěže a nasadit i pár opravdu seriózních momentů, jako tomu bylo z velké části ve finále SantaBarbaratown, kde se Shawn a jeho otec snažili vyřešit případ týdne.

V průběhu let jsme sledovali, jak se Shawnův vztah s jeho otcem prohlubuje a jsem ráda, že i přes problémy, které se v epizodě objevili, zakončili svůj rozhovor ve velmi pozitivním duchu. Když už tedy byly všechny otázky odpovězeny a Henry se oficiálně, se vším smířený, rozhodl odejít do důchodu. Zdá se, že případ, a který ho tížil, dal Henrymu konečně klid. Což mi tedy připomíná – klid mě děsí – šťastná postava je postava v ohrožení života. Díky televizi, že se ze mě stala paranoidní osoba.

V posledních okamžicích, po zabalení své věci, přichází tedy na pláž pozdravit se se svým přítelem ze sboru Jerrym, když odhalí, že i on byl zapleten do špinavých obchodů. Jerry vytahuje zbraň a ani Henryho spolední slova ho nedokáží obměkčit a střílí Henryho do hrudi.

Tento naprosto (pro mě na Psych) nečekaný zvrat zastínil i neoficiální soužití Shawna s Juliet. Co však tyto události znamenají pro Henryho?

Střelili ho. Střeliliho velmi z blízka. Střelil ho bývalý policista velmi z blízka. Střelil ho bývalý policista velmi z blízka do hrudi, kde jsou důležité orgány. Takže mi řekněte, jak něco takového může přežít? Přesto se utěšuji, že jde o Psych, tedy o komedii s prvky krimi a nikdy by mě ani vzdáleně nenapadlo, že se zbaví oblíbené postavy takto násilným odchodem. Proto tedy doufám a troufám si říct, že se Henry příští sérii vrátí. Musí.

Jak se vám líbil překvapující zvrat? Jaké má podle vás Henry šance na přežití? A jak se to projeví na vztahu Shawna a Juliet? Ode mě už jen poslední věc. Opět zde nechyběly skvělé hlášky aneb „Zápletka, na rozdíl od tvejch vlasů, pořád houstne“. Jaká hláška se líbila nejvíc vám?

Thumbnail Play icon

Zdroj: USA Network

Diskuze /4

ellenofausten

Já doufám, že to přežije! Nevěřila jsem svým očím, když se to stalo! :( Teď budu s napětím čekat na novou sérii. :(

21.4.2012 | 11:27:23
marty269

Uplně souhlasím. ;) Vztah Shawno a Juliet vypadá zajímavě a už od dílu kdy měl Shawn prsten schovany v konzoli čekam, kdy ji požádá o ruku.

Ohledně Henryho, take doufám, že v seriálu zůstane, jinak by to už nebylo ono a hlavně kdo by kryl Shawnovi záda když to má nahraně. ;)

Jinak díky všem za titulky a there za články. ;)

22.4.2012 | 12:35:11
Shadris

No uvidíme, upřímně i kdyby umřel, nemyslím, že by to výrazně zasáhlo kvalitu seriálu, nebo že bychom už Henryho neuviděli. Všechny flashbackové sekvence jsou většinou založeny na Shawnově vztahu s otcem, takže tak či onak v seriálu zůstane :) Líbí se mi obě varianty.

Spíše mi v 6. sérii chybělo nějaké to velkolepé napětí, typu Yin&Yang…jako vždy zůstalo na poslední díl, ale zvrat byl velmi nečekaný a hlavně hodně krátký. Doufám že další série bude trochu větší vzrůšo :)

A co mě dostalo? Gusův sweet tooth :D

22.4.2012 | 15:05:18
fanta2pomeranc

Když Henryho strelili zacala jsem brecet ze soku. Henry je muj favorit, mam ho ze serialu nejradeji. Myslim ale ze prezije. Jak v clanku zaznělo, je to porad komedie.

15.5.2012 | 18:11:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

8. série

8. série

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama