Revolution (Revoluce) S02E02: There Will Be Blood

S02E02: There Will Be Blood

S02E02: There Will Be Blood

Druhý díl nabídne oživlého Aarona, který zřejmě zešílel či tomu nemůže uvěřit, že byl mrtvý. Charlie najde Monroea. Miles se dostává do velkého maléru.

cz sk
2.10.2013
5 460 000
43 minut

Na začátku 2. epizody vidíme rychlý přehled z minulého dílu. Pak následuje pokračování.

Až na krev

Rachel s Genem se ještě snaží oživit Aarona, ovšem není to v jejich lidských silách. Musí tomu napomoci nanoroboti, kteří Aarona přivedou zpět k životu. Charlie najde Monroea v Národu Prerií, jenže se jí do cesty opět připlete Adam. Miles a šerif jsou uvězněni. Po odebrání krve výtržníci zastřelí Massona.

Aaron nemůže uvěřit tomu, že už byl mrtvý. K městečku Willoughby byl poslán na koni mrtvý šerif Massone. Rachel se chystá osvobodit Milese, ale otec jí to rozmlouvá. Někde v Národu Prerií se Charlie ocitá uvězněná v přítomnosti Monroea. Na scénu přichází Adam, který Charlie řekne, že pracuje pro vládu Spojených států.

Při útěku z cely se Miles snaží pomoct jedné z obyvatelek městečka v Texasu, jenže toho zdrží a stráže ho opět chytí. Dostáváme se do uprchlického tábora, kde Tom, Jason a jeho přítel vymýšlí plán, jak zastavit Justine Allenfordovou. Neústupná Rachel hledá pomoc jinde.

Titus Andover po rozhovoru s Milesem použije hrubou sílu „kladivo“, aby už nemohl Miles ublížit žádnému z jeho strážců. Posléze při pokusu zabít Justine Allenfordovou, Jasonův přítel je zastřelen, zásluhu na tom má Tom Neville, který otáčí kartou. Aaron začíná být nestabilní a má vidiny v podobě mrtvého Bena.

Adam pouští Charlie ze zajetí, při převozu se Monroe osvobozuje a prchá. Gene nakonec pomůže své dceři a obstará skupinu, která se vydá na záchranu Milese. Cynthia uklidňuje Aarona, který se vrací ve vzpomínkách k tomu, co se událo ve Věži těsně před výbuchem.

Při své snaze přerušit odpálení jaderných raket narazí Aaron na neřešitelnou situaci, kdy najednou počítače přestanou reagovat. Pak dojde k destrukci všech zařízení.

(pozn. red.: kurzívou jsem označil děj krátkého flashbacku)

K Justine se dostává dopis od skupiny Tita Andovera, v němž bude nejspíše zmíněno něco o Milesovi. Zachránce Tom Neville zase obrací kartou, když chce stát po boku vlády Spojených států. Justine mu ale příliš nevěří. Cestou Rachel a spol. narazí na hromadu mrtvých myší. Na konci je Miles odveden do červených dveří, z kterých ještě nikdo nevylezl živý..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mynonka

Líbí se mi to o něco víc než první série…tam byly díly o ničem, tady se každý díl děje něco důležitýho.

4.10.2013 | 14:23:48
Vegen

Oproti loňskému roku to vypadá, že seriál bude mít tentokrát jasný směr :)

4.10.2013 | 12:40:42
Kothy

Paradni dil, chudak Miles.

4.10.2013 | 0:27:16
Xavik

Ještě horší než první díl. Dávám tomu poslední šanci, jinak to nemá cenu sledovat.

admin
3.10.2013 | 18:34:12

Revolution (Revoluce)
82/100 - 243×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás