Revolution (Revoluce) Patrioti jsou všude kolem nás

Patrioti jsou všude kolem nás

Patrioti jsou všude kolem nás

Čtvrtá epizoda nám ukázala, že nikomu nesmíme věřit a Aaron má nové domácí mazlíčky.


1 0
19.10.2013

Pokud jsme se loni touhle dobou u Revolution nudili, letos je to pravý opak. Seriál nás díl od dílu mile překvapuje.a epizodu Patriot Games můžeme prozatím pasovat na jednu z nejpovedenějších.

Kdo je a kdo není patriot?

Skvělá otázka, jenže jak to rozeznat? Jedna věc je jasná Tom Neville rozhodně patriotem není, ale o Tomovi později.
Na důvěru ke skrytému patriotovi dojel Titus a málem i Rachel, jenomže kdo by čekal, že dávný přítel je na druhé straně barikády? Asi jen málokdo. Popravdě tihle patrioti vnáší do děje nové napětí, protože můžeme tipovat, kdo k patriotům patří a kdo ne.
Vůbec samotní patrioti jsou jeden velký otazník. Nejspíš všichni tušíme, že jim jde o ovládnutí kontinentu a převzetí moci, jenomže k čemu jim to bez elektřiny bude? Pořád se budou objevovat nějací ti rebelové, kteří budou jejich pozici oslabovat.


Aaronovi noví mazlíčci

Aaron zahlédl světlušky, pravděpodobně nanity již v první epizodě. To však ještě netušil, že díky nim bude moci sledovat, co bude chtít a zabíjet koho bude chtít. Otázek se nabízí hned několik, proč zrovna Aaron má tuhle schopnost? Jaké další možnosti mu ovládání nanitů ještě poskytne? Z nezajímavé postavy se stává ta nejzajímavější. Jen tak dál Aarone.

Tomovo povýšení

Již z první řady víme, že co tom chce, to dostane a není tomu jinak ani v druhé řadě. Tom velmi snadno získal velmi dobrou pozici mezi patrioty. Dokáže této pozice využít natolik, aby mohl převzít moc v táboře či se spokojí jen se zabitím svých nepřátel. Co si budeme povídat, Tom vždy mířil vysoko a doufejme, že tomu nebude jinak ani teď.

Willoughby město hledaných

Zdá se, že do Willoughby míří všichni hledaní. Tedy Rachel už tam dávno je, jenže teď tam míří i Monroe. Jaké ho asi tak čeká uvítání? Pochybuji, že Rachel bude skákat radostí. Škoda, že se nám tak smrsknou dvě dějové linky dohromady. Snad Willoughby někdo brzy opustí a dá se na cestu.

Seznamte se s Edwardem Trumanem

Ve Willoughby je nový vůdce, který si říká Edward Truman. Po krku mu zcela jistě půjde celá naše parta, ke které se již brzy připojí Monroe a Charlie. Edwarda ve Willoughby nečeká lehký úkol. Postavu můžete ohodnotit v jejím profilu, který zpracovat Brett.

Kde je Jason

Zaznělo to i v seriálu a zeptáme se i my. Kam Justine poslala Jasona? Co je tak důležitého, že to mohl dělat jedině Jason? Nabízejí se několik možností. Justine drží Jasona někde pod zámkem, jako svou pojistku proti Tomovi anebo byl Jason poslán do Willoughby. Případně mohl být Jason poslán na Kubu za nějakým účelem. Napadá vás ještě nějaký úkol pro Jasona?

Co se stalo s Grace?

Vzpomínáte si na Grace? Černošku, která měla svůj vlastní přívěsek a naposledy jsme ji viděli živou ve Věži. Kam se poděla? Její osud zatím nebyl vysvětlen, dost možná je mrtvá na druhou stranu, dost možná může být stále ve Věži či na straně patriotů.

Jak se čtvrtá epizoda líbila vám? A co říkáte na směr, kterým se Revolution v druhé řadě ubírá?

Diskuze /9

starman2

Jason je pravděpodobně jen rukojmi. Grace asi zustala ve věži, i když elektronika vybuchla tak tam neni zrovna co dělat. K patriotum se určitě nepřidala na to je moc mirumilovná a nepřidala se ani k Randalovi. Jen je škoda, že obránci věže byli tak pitomi a nechali se tak snadno vyhladit.

19.10.2013 | 14:13:56
orliq

Tak jelikož se Aaron vyskytoval v té knize co mu Rachel ukázala, tak má asi s těmi nanity nějakou spojitost, proto neumřel. A navíc to nevypadá, že by je dokázal ovládat zrovna tak jak chce.

19.10.2013 | 14:47:58
arram

Tak myslím že u Aarona je to jen otázka času než dojde na to, že je s nanity propojen a naučí se je ovládat. Co se týče Grace, tak podle mě buď zůstala ve věži, nebo s přeživšími někam odešla. A co se týče Jasona, tak mi je celkem jedno kde je, protože mi vůbec nechybí. :D

webmaster
19.10.2013 | 15:12:57
morfin

Myslete si, co chcete, ale Aaron pro mě byl většinu času jedna z nejoblíbenějších postav. Mimochodem asi všichni víte, že oko v pyramydě , minimálně jako jeden z významů, symbolizuje vševidoucí Boží oko. Nemůžu si pomoct, ale když se dívám na obrázek k článku s již zmíněným okem, vidím Aarona bez brýlí.. Jakápak náhodička, když navíc ještě vezmeme v potaz zmíněný význam toho symbolu a to, co se stalo v téhle epizodě. :D

19.10.2013 | 15:20:17
lightbrand2

Oko v pyramidě mají Američani na dolarech ne? Já říkám Ilumináti…

#8 shadowq
19.10.2013 | 23:37:03
Lvice

Aaron asi ovládá nanity protože je v podstatě stvořil – berou ho jako svého stvořitele tak ho nemohli nechat umřít a proto s nimi může komunikovat popř. je ovládat. Také si myslím, že oko budou Ilumináti – je to nejpravděpodob­nější. :D

20.10.2013 | 16:36:27
morfin

lightbrand2 a lvice: další význam oka v pyramidě! :) lvice: takhle jsem to myslel, jen mi blbý to napsat přímo takhle :D

20.10.2013 | 21:44:55
shadowq

#5 lightbrand2: Souhlas je to docela solidne prospikovane iluminaty :-D

22.10.2013 | 14:05:59
ParalenPlus

Vsadim boty že je spojený to blikající (®)evolution v titulkách seriálu a vývoj nanobotů

31.10.2013 | 20:35:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás