Revolution (Revoluce) To je osud!

To je osud!

To je osud!

Rozloučili jsme se s jednou hlavní postavou, kdo půjde jako další?

1 0
5.5.2014

Po dlouhé pauze se seriál vrací na televizní obrazovky. Finální epizoda se kvapem blíží. Pojďme si ale společně shrnout události z posledních dvou dílů v jednotlivých bodech.

Charlie přežila, Jason Neville to štěstí neměl


  • V díle osmnáctém nám odešla první hlavní postava seriálu. Nebezpečný Jason Neville byl zastřelen a na následky zranění zemřel. Když se v pokračující epizodě Charlie přiznala jeho otci, že jej zastřelila, měla více štěstí než rozumu.

Jsi na to sám!

  • Přeběhlík Neville přišel o syna a jeho manželka Julia je také možná už mrtvá. V této nelehké situaci zůstal sám. Jaké straně nakonec podá pomocnou ruku či se stane nestranným, to uvidíme. U Toma člověk nikdy neví.

Miles má za co bojovat

  • Byl mnohdy nerozhodný. Musel najít nový smysl života. V poslední epizodě se musel rozhodnout a nakonec si vybral, že přežije. Charlie a Rachel jsou pro něj stále vším a nerad by je ztratil.

Nebezpečná technologie

  • Nejdříve Pittman měl světlušky pod svou kontrolou, jenže je chtěl zničit, což se mu ovšem nepovedlo. Tento krok se může ještě Aaronovi pořádně vymstít. Naniti už jej přestali poslouchat a učí se běžným potřebám člověka. Zatím.

Spojenectví

  • Frank Blanchard mohl očistit Sebastiana Monroea. Lépe řečeno, urovnat vztahy mezi ním a Texasem. Byl zabit kadety a nestalo se tak. V nejbližší době můžeme očekávat, že s nabídkou spojenectví přijde i druhá strana – Patrioti.

Stává se nanotechnologie čím dál větší hrozbou? Ke komu se Texas přidá?

Diskuze /7

lightbrand2

Skynet, jenom nechápu, jak může síť miliardy nanobotů s příkazem požírej elektřinu a replikuj se vytvořit sebemenší inteligenci… natož najednou ovládat lidi…

#2 Waell #6 Sir12
5.5.2014 | 17:24:25
Waell

#1 lightbrand2: jelikoz pouzili Aronuv kod kterej byl neco jako zaklad umele inteligence a dodali tam jen nejake scripty nebo neco takoveho co melo omezit moznosti jen na funkci replikace a vstrebavani elektiny… a jelikoz se je Aron pokousel vypnout na konci prvni serie tak musel prepsat nektere prikazy a asi v tom stresu, zmatku a spechu kterej u toho byl se nekde trochu preklik a odstranil pojistky cimz uvolnil cele moznosti sveho puvodniho kodu kterej mel byt jen jeho teorie z vysoke… takto si to aspon ja vysvetluji… pokud ma nekdo k me teorii nejakou vytku nebo nasel chybku prosim dejte vedet :-)

#7 lightbrand2
5.5.2014 | 17:41:20
Marketka

Super shrnuti, akorat priste prosim bez spoileru, ktery si clovek precte na hlavni strance edny :-(

#4 1Bobesh1
webmaster
5.5.2014 | 18:54:33
1Bobesh1

#3 Marketka: Nahrazeno, říkal jsem si, jestli se někdo ozve, přece jen už je to přes měsíc stará událost :D Tak jsem to bral jako běžnou věc.

admin
5.5.2014 | 19:35:45
Marketka

já vím, že rejpu, sorry :-) ale zrovna já mám (bohužel) pár seriálů, kde jsem pozadu i víc než měsíc a takovýhle spoiler je fakt mega :-)

webmaster
5.5.2014 | 22:33:14
Sir12

Je to jenom fikce Jano, takže to ber s rezervou… #1 lightbrand2:

5.5.2014 | 23:14:41
lightbrand2

#2 Waell: Ok to by dávalo smysl…

8.5.2014 | 13:59:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás