Revolution (Revoluce) Jaká budou pravidla světa Revolution?

Jaká budou pravidla světa Revolution?

Jaká budou pravidla světa Revolution?

V pilotním díle (údajně) hlavní technický typ seriálu, Aaron, uvede, že se „fyzika prostě zbláznila“. Více se na toto téma naštěstí rozpovídal scénárista Eric Kripke, kterému na tiskové konferenci položili právě otázku, jaká budou fyzikální pravidla světa Revolution.

0 0
20.7.2012

Eric Kripke řekl: Naše představa je taková, že veškerá elekřina najednou přestane fungovat. Cokoliv, u čeho je nutná jiskra, nebo kde se proud vede přes nějaký obvod, nefunguje. A od toho se všechno odvíjí. Důvod, proč nefungují motory aut, je právě ten, že… tak od roku 1966, veškerá auta mají v sobě nějakou elektrickou komponentu, která by nefungovala. Navíc, v autech jsou svíčky, které generují elektrické jiskry a právě kvůli tomu auta nefungují. Solární panely nefungují ze stejného důvodu, protože vytváří elektřinu. Takže přesně, z tohoto důvodu, který doufejme vysvětlíme po několika sériích, které náš seriál dostane, nic v tomhle světě nefunguje. Prostě je blokována schopnost elektrického proudu se přenášet.

Co si o tom to vysvětlení myslíte vy?


Pokud si chcete poslechnout originální vysvětlení, podívejte se na přiložené video, o pravidlech, kterými se bude řídit svět v Revolution, se mluví od začátku třetí minuty.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Akul

Něco podobného napsal Jan Kovanic. Jmenuje se to Blackout. Vyšlo to v Pevnosti+ a je to fakt dobrý počtení. Doporučuju.

20.7.2012 | 21:33:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás