Riverdale
84/100 - 152×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton, Ross Butler (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

S06E09: Chapter One Hundred and Four: The Serpent Queen's Gambit

S06E09: Chapter One Hundred and Four: The Serpent Queen's Gambit

Po podezření, že Percival chystá něco velkého, varují Archie, Betty a Jughead své přátele před hrozbou, kterou pro město představuje. Toni si uvědomuje, že se z ní stává cíl, když Percival ohlásí své plány na vyhnání gangů, včetně Hadů, z města. Cheryl podniká své kroky proti Archiemu, Betty a Jugheadovi.

sk
10.4.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Antonio Negret
Scénář: Danielle Iman

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom / Abigail Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Barbara Wallace (Rose Blossom), Martin Cummins (Tom Keller), Ryan Robbins (Frank Andrews), Chris O'Shea (Percival Pickens), Kyra Leroux (Britta Beach), Matthew Yang King (Marty Mantle), Alison Araya (Janet Weiss), Alaina Huffman (Twyla Twyst), Nikolai Witschl (Dr. Curdle Jr.),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že je mi lito Toni že ji takhle vykoply z rady města po tom všem co udělala pro město ale musim řict že Percival to měl fakt dobře promyšlene aby rozpoutal valku gangu a to jak zničili Popovo bistro Thompsonem tak to bylo fakt mafianske podani a jsem zvědav jaky ma Percival dalši plan když se stal členem rady a musim řict že Abigail neměla chybu jak si myslela že zvladne zabit Archieho a spol ale dobře to zvladli když ji vyhnali z těla Cheryl.

redaktor
9.8.2022 | 13:15:44
Lula86

Tedy ta Alice mi začíná být zase sympatická baba… docela našlápnutý díl a dějová linie okolo Cheryl super

20.4.2022 | 14:51:04

Stav titulků

Epizoda S07E20: Chapter One Hundred and Thirty-Seven: Goodbye, Riverdale

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Konec Riverdale se pomalu blíží, jelikož do jeho završení zbývá už jen šest epizod. Přesto děj stále zůstává zasazen do padesátých let a nic nenaznačuje návrat do současnosti. Vrátí se vůbec někdy postavy ke svým původním životům?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama