Riverdale
84/100 - 152×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton, Ross Butler (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

Jughead Jones

Jughead Jones

Kamarád Archieho a vypraveč příběhu městečka Riverdale.

Sezóny 6
2017 - 2021

Judghead je takový riverdaleský podivín. Kdysi byl Archieho nejlepší kamarád, ale rozpory je od sebe oddálily. I přesto se však snaží Archieho chránit před jeho vlastními rozhodnutími, která by ho mohla zničit. Jeho otec je vůdce Jižních hadů.

Rád tráví čas v místním bistru, kde sepisuje a vypráví příběh městečka Riverdale. Po nalezení Jasonova těla se přidal k Betty a společně pátrají po jeho vrahovi. Později spolu začnou chodit, ale jeho přidání se k Hadům mezi ně vrazilo klín, který je možná rozdělí.

Přečtěte si také o jeho komiksové předloze.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LuliLuli92

Ano i on se mi libi …ma krásný úsměv i když bych ho rada videla bez te cepice ..uz to k nemu patri

4.4.2022 | 20:22:28
linhe

Měla jsem ho ráda, když byl takový tajemný emo. Jakmile se začala projevovat jeho horká hlava, zapadl do riverdaleského formátu hlavních hrdinů a trochu u mě klesl. Ale stále zajímavý a takový správňácký.

7.3.2021 | 8:55:36
olouch02

Jughead? (moje nejoblíbenější postava)Pro mě Zajímavý týpek. Líbí se mi že je u obávaných Hadů takže jako že drsňák a zároveň chce být a dělat vše poctivě a fér. A ještě ke všemu je v tý bundě a čepici fakt roztomilej. :-)

27.4.2020 | 9:12:58
Mileven+Bughead

Jughead je velmi zajímavá postava a Cole taky vždy když se nasere tak vypadá jako skřet nebo trpaslík. Má smysl pro humor. Je romantik jak v seriálu tak i v reálu. Lili musí být pyšná jak hezky spolu vypadají. No prostě nemám slov je úžasnej:-)

4.3.2020 | 21:06:34
HanuliliFilakovska

Bože, nemám slov. Jeho postava se mi opravdu líbí. Ano občas udělá něco, co by neměl ale je to seriál a nikdo není dokonalý. A navíc je tak pěkné :)

3.1.2020 | 15:48:13
Riv+Aus

Jughead je ve 4.sérii asi nejvíc zajímavá postava. Jinak takový ten podivín,kterého všechny holky zbožnujou-já nejsem vyjímka-:)

25.11.2019 | 17:05:43
KaraSnowAllen

Originálně asexuální, aromantická postava, co miluje jen jídlo, se ted může podělat z bloncky, která ho originálně nikdy nezajímala. Totálně podělaná adaptace postavy. Namyšlený rádoby drsnák, co pálí po nejbližší bloncce, co má v dosahu, velký špatný.

24.3.2019 | 9:37:21
Janina970

Cole hraje Jugheada výborně a s Betty tvoří skvělý pár :D

28.1.2019 | 22:08:49
janousovaeliska

i love him thats all

30.10.2018 | 15:30:02
princezna konzuela gezunhait bananahemog

Jak v seriálu tak i v realitě je Jughead (cole) je mi hodně sympatický je to zlatíčko a jsem ráda že je s Betty (Lili) prostě je úžasnej

Nepřehlédněte

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Konec Riverdale se pomalu blíží, jelikož do jeho završení zbývá už jen šest epizod. Přesto děj stále zůstává zasazen do padesátých let a nic nenaznačuje návrat do současnosti. Vrátí se vůbec někdy postavy ke svým původním životům?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama