Riverdale Jughead Jones

Jughead Jones

Jughead Jones

Kamarád Archieho a vypraveč příběhu městečka Riverdale.

Sezóny 4
2017 -

Judghead je takový riverdaleský podivín. Kdysi byl Archieho nejlepší kamarád, ale rozpory je od sebe oddálily. I přesto se však snaží Archieho chránit před jeho vlastními rozhodnutími, která by ho mohla zničit. Jeho otec je vůdce Jižních hadů.

Rád tráví čas v místním bistru, kde sepisuje a vypráví příběh městečka Riverdale. Po nalezení Jasonova těla se přidal k Betty a společně pátrají po jeho vrahovi. Později spolu začnou chodit, ale jeho přidání se k Hadům mezi ně vrazilo klín, který je možná rozdělí.


Přečtěte si také o jeho komiksové předloze.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
olouch02

Jughead? (moje nejoblíbenější postava)Pro mě Zajímavý týpek. Líbí se mi že je u obávaných Hadů takže jako že drsňák a zároveň chce být a dělat vše poctivě a fér. A ještě ke všemu je v tý bundě a čepici fakt roztomilej. :-)

27.4.2020 | 9:12:58
Mileven+Bughead

Jughead je velmi zajímavá postava a Cole taky vždy když se nasere tak vypadá jako skřet nebo trpaslík. Má smysl pro humor. Je romantik jak v seriálu tak i v reálu. Lili musí být pyšná jak hezky spolu vypadají. No prostě nemám slov je úžasnej:-)

4.3.2020 | 21:06:34
HanuliliFilakovska

Bože, nemám slov. Jeho postava se mi opravdu líbí. Ano občas udělá něco, co by neměl ale je to seriál a nikdo není dokonalý. A navíc je tak pěkné :)

3.1.2020 | 15:48:13
Riv+Aus

Jughead je ve 4.sérii asi nejvíc zajímavá postava. Jinak takový ten podivín,kterého všechny holky zbožnujou-já nejsem vyjímka-:)

25.11.2019 | 17:05:43
KaraSnowAllen

Originálně asexuální, aromantická postava, co miluje jen jídlo, se ted může podělat z bloncky, která ho originálně nikdy nezajímala. Totálně podělaná adaptace postavy. Namyšlený rádoby drsnák, co pálí po nejbližší bloncce, co má v dosahu, velký špatný.

24.3.2019 | 9:37:21
Janina970

Cole hraje Jugheada výborně a s Betty tvoří skvělý pár :D

redaktor
28.1.2019 | 22:08:49
janousovaeliska

i love him thats all

30.10.2018 | 15:30:02
princezna konzuela gezunhait bananahemog

Jak v seriálu tak i v realitě je Jughead (cole) je mi hodně sympatický je to zlatíčko a jsem ráda že je s Betty (Lili) prostě je úžasnej

lipza11

Pro mě je tedy Jughead stoprocentně nejlepší postava seriálu! Je takový trochu podivín, ale aspoň se něčím liší od ostatních a navíc si nemůžu pomoct, ale je prostě strašně hezkej! Moc mu to s Betty přeju, podle mě nejlepší pár!<3

8.7.2018 | 17:12:11
Anikitos

Nechápu jak může být tak oblíbený, ani ten herec mi není sympatický a už vůbec ne Jugheadova protivná věčně konfliktní postava, kromě toho je hrozně namyšlený, hraje si na tvrďáka a je to taková lamka…

13.4.2018 | 18:49:30

Nepřehlédněte

Součástí páté série bude velký časový skok a jedna postava nakonec neodchází

Součástí páté série bude velký časový skok a jedna postava nakonec neodchází

Nadcházející pátá řada představí po dokončení střední školy našich hrdinů několikaletý časový skok, abychom je opět mohli všechny vídat spolu v Riverdale. A původně jsme v ní už neměli vídat dvě postavy, avšak jedna nakonec zůstane.

Aktualizace postav

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás