Riverdale
86/100 - 145×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

S06E12: Chapter One Hundred and Seven: In the Fog

S06E12: Chapter One Hundred and Seven: In the Fog

Po odhalení Percivalových plánů s městem přicházejí Archie, Betty, Jughead a Tabitha s plánem, jak svrhnout dosavadní městskou radu a založit svou novou. Ale když se Percival doslechne o jejich tajné schůzi, společně s Alice využijí přicházejícího počasí, aby obyvatele vylekali a přiměli je zůstat doma, zatímco budou pokračovat v dalším kroku Percivalova mistrovského plánu.

cz sk
1.5.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Jeff Woolnough
Scénář: Chrissy Maroon

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Chris O'Shea (Percival Pickens), Cody Kearsley (Moose Mason), Nathalie Boltt (Penelope Blossom), Quinnie Vu (Marsha Lin), Doug Chapman (Kráječ), Dan Ginnane (Jay),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Trochu slabší díl, musim řict že nemělo chybu jak Archie a spol chtěli sesadit radu ale misto toho je Percival doběhl a rozpustili radu a zvolili ho starostou jsem zvědav co planuje dal a jinak to jak se Tabitha svěřila co ji trapi tak to od ni bylo fakt upřimne a jsem zvědav jak se s tim Jug vyrovna a jinak Cheryl neměla opět chybu jak si myslela že jeji matka ma s ni špatne umysly a jsem zvědav jestli je Betty těhotna a Veronica neměla chybu jak odmitla sundat obraz sveho otce ale nakonec ho potom sundala ikdyž s křižkem po funuse.

9.8.2022 | 15:48:17
ilona89

Pecka díl. Už mě to zase začíná bavit. Trochu mu přijde , ze Thabitu vymeninili za Veronicu, pokud jde o slavnou čtyřku. Každopádně už to nabírá na obrátkách. Dřív jsem byla zastankyne Bughead , ale teď mi to moc nevadí, ze spolu nejsou. A ví se už obsazení 7. Finální série? Bude někdo chybět?

13.5.2022 | 9:25:03

Stav titulků

Epizoda S07E08: Chapter One Hundred and Twenty-Five: Hoop Dreams

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Seriál Riverdale měl to štěstí a krvavé řežbě na stanici The CW se vyhnul, jelikož byl zavčasu pro sedmou sérii prodloužen. Stanice má ale o jeho budoucnosti jasno a v příštím roce nás tak čeká poslední řada.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama