Riverdale
85/100 - 151×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton, Ross Butler (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

S06E04: Chapter Ninety-Nine: The Witching Hour(s)

S06E04: Chapter Ninety-Nine: The Witching Hour(s)

Zatímco nad Rivervale přelétává Baileyova kometa, Cheryl a babička Rose si připomenou tragické příběhy žen rodiny Blossomovy. Nebeský úkaz, ke kterému dojde jen jednou za život, podnítí Cheryl k tomu, aby přivolala do Rivervale známou tvář – Sabrinu Spellmanovou.

sk
7.12.2021
267 000
42 minut

Základní info:

Režie: James DeWille
Scénář: Arabella Anderson

Hrají: Madelaine Petsch (Cheryl Blossom / Abigail Blossom / Poppy Blossom ), Lili Reinhart (Bitsy Smith), Camila Mendes (Velma), Cole Sprouse (Jack), Casey Cott (konstábl Keller / Kirk Keller), Charles Melton (pan Mantle), Vanessa Morgan (Thomasina Topaz), Drew Tanner (Fen Fogarty), Mädchen Amick (Elaina Alexis), Erinn Westbrook (Tammy Tate), Barbara Wallace (Rose Blossom), Kyra Leroux (Britta Beach), Kiernan Shipka (Sabrina Spellman),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě pruměrny dil, musim řict že ta zahada kolem Cheryl a jejich předku mi i po vysvětleni připada nejasne ale byl jsem rad že se objevila Sabrina.

redaktor
8.8.2022 | 17:07:11
fanta2pomeranc

Jen za to, že jsem měla radost ze Sabriny. Jinak totálně zazděná šance.

21.12.2021 | 10:52:10
Poolverine

To, že tam bola Sabrina nič nemení na tom, že tento diel bol tak otrasný ako predošlé epizódy.

redaktor
18.12.2021 | 18:02:10
Car

jednu vec akorat nechapu… Sabrina prece umrela a neni to tak davno a nevsimla jsem si, jine casove linie, jako chapu jasne, je to carodejka a jak sama rika, tak ty nikdy neumiraj ale i tak

@tominotomino samozrejme, ze je Rivervale smyslene a patrne to slouzi k temto ucelum, moje chyba, ze se na to snazim divat ,,realisticky" tak ci tak, tohle bylo alespon nejvic povedene od tech ostatnich dilu

14.12.2021 | 21:51:07
Lula86

Nejlepší díl této sezóny zatím!!!

11.12.2021 | 14:09:10
tominotomino

Pro bloody_maniac: Pokud jsem to pochopil správně, tak Abigail, Poppy a Cheryl jsou ta samá osoba, tedy Abigail, která se v průběhu života vydávala za Poppy a pak za Cheryl. Tudíž v aktuální Madelaine Petsch je nyní Rose.

Pro Car: Tak já myslím, že je jasné, že celé Rivervale je vlastně jen smyšlené, pravděpodobně nějaká Jugheadova kniha (když je tam i vypravěčem). Navíc už zemřelo několik postav, které by v normální časové linii rozhodně nezemřely.

Hvězdička navíc je za Sabrinu a za povedený soundtrack.

webmaster
11.12.2021 | 11:05:03
bloody_maniac

Výborný díl, líbilo se mi, jak se rozhodli to natočit :)

SPOILER!

ikdyž, pochopila jsem to správně, že abigail, poppy a cheryl byly všechny čarodějky, které vlastně byly jedna a ta druhá? jedna osoba? hmm, oki. A jak o sobě mluvila Cheryl jako, že ona je Rose Blossom a konečně si může užívat své mládí, takže je ale i zároveň Cheryl? Už jsem se v tom ztratil. Protože, byla to transformace, jak říkala Sabrina, takže z Cheryliného těla vystoupila Abigail a šla do Nany těla, pak umřela, ale vlastně neumřela. Wow, je ze mě hotová ta zrzka, která taky nepochopila.

8.12.2021 | 23:17:21

Stav titulků

Epizoda S07E20: Chapter One Hundred and Thirty-Seven: Goodbye, Riverdale

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Konec Riverdale se pomalu blíží, jelikož do jeho završení zbývá už jen šest epizod. Přesto děj stále zůstává zasazen do padesátých let a nic nenaznačuje návrat do současnosti. Vrátí se vůbec někdy postavy ke svým původním životům?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama