Riverdale Popis

Riverdale

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.


Na obrazovky stanice CW se dostal další komiksový seriál s názvem Riverdale. Nejedná se ale o komiksy DC ani Marvel, nýbrž o méně známé Archie Comics, které tento rok slaví své 75. výročí. Pilotní díl měl premiéru 26. ledna 2017. V březnu byl seriál obnoven pro druhou řadu, která začne hned na podzim 2017 a bude mít celých 22 epizod.

(Foto: CW)


Seriál popisuje životy Archieho, jeho nejlepší kamarádky Betty a krásné, neznámé dívky Veronicy, která se s matkou přistěhovala z New Yorku. Děj se odehrává v malém městečku Riverdale, které je otřeseno nedávným úmrtím jednoho ze studentů, Jasona Blossoma, jehož smrt byla brána jako nešťastná nehoda. Vše se však brzy změní.

V hlavních rolích:

Upoutávka k seriálu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Seriál tohohle typu jsem potřeboval. Plno záhad, spousta nevyřešených záležitostí, příjemné postavy s reálnými problémy.

27.12.2017 | 16:28:06
mina1424

nejlepší seriál :D Jughead a Betty jsou prostě BOŽÍÍÍ!!!! :D :D

16.10.2017 | 0:10:19
No.R.Ma

Legendární Archie překvapil, a to rozhodně v tom dobrém smyslu! Dlouho jsem neviděl seriál který má tak široký záběr. Ano, je tady asi miliarda klišé, ale fungujících klišé. Seriál, kde každá postava, i ta nejvíc přitroublá, je schopna vás odzbrojit pohotovou popkulturní hláškou či narážkou, viz Jane Eyre, LOTR, DC Comics, a asi milion dalších, prostě stojí za to. Za mě určitě 100%

1.6.2017 | 2:36:22
Delinly

fakt moje topovka. Tenhle serial má prostě svoje kouzlo, které vás nutí se těšit na další díl :)

15.5.2017 | 14:28:38
verinkanunu
23.4.2017 | 19:58:55
otikk

Zajímavě zpracované. Je to sice velmi mimo moji cílovku, ale i tak se to dotýká celkem dost současných problémů, které vypadají, že se nedají řešit, ale ono to nějak prostě jde když se chce..

webmaster
5.3.2017 | 13:04:14
Piluch2001

Milují tenhle seriál, je to opět něco nového a unikátní s novou zápletkou a vývojem… (Veryl)

24.2.2017 | 22:48:37

Stav překladu

Epizoda S02E10: Chapter Twenty Three: The Blackboard Jungle

Překlad: @Ladick, @Blahar & emthoman

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Hledáme překladatele:

Máte rádi seriál Riverdale, umíte slušně anglicky a nevíte, jak naložit s volnou chvilkou? Právě hledáme dalšího překladatele pro druhou řadu. Zájemci piště do zpráv @Ladick nebo @komcus.

Reklama

Spin-off

Sabrina získává svou hereckou tvář

Sabrina získává svou hereckou tvář

Vývoj spin-offu o čarodějce Sabrině se včera dočkal velkého posunu. Tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa na svém Twitteru oznámil obsazení hlavní role – samotné Sabriny.

Co nás čeká

Co nás čeká v 10. - 12. epizodě?

Co nás čeká v 10. - 12. epizodě?

Přečtěte si, co nás čeká v prvních dílech nového roku. Jughead se s Hady přesouvá na Riverdaleskou střední, Betty se rozhodne najít svého bratra Chica a Archie se začne ponořovat do Hiramovy nebezpečné hry.

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Hlídejte si nás