S.W.A.T.
86/100 - 42×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
8 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Anna Enger Ritch (Zoe Powellová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker)

S01E05: Imposters

S01E05: Imposters

V sousedství je vykradeno pár domů a Hondův tým podezřívá jednu vyloupenou rodinu, že něco skrývá. Deacon a Luca jsou přiděleny k ochraně profesionálního hokejisty, který dostal výhrůžky smrtí.

sk
1.12.2017
6 634 000
43 minut

Oficiální synopse:

Když v sousedství vyvolá poprask série vniknutí do domů, které spáchali zločinci vydávající se za členy SWAT, Hondo a jeho tým začnou podezřívat okradené rodiny, protože tuší, že něco skrývají. Také Deacon a Luca jsou přiděleny k ochraně profesionálního hokejisty, který dostal výhrůžky smrti, ale jeho touha po potížích je dostane do problémů.

Základní info:

Režie: Guy Ferland
Scénář: VJ Boyd
Hrají: Shemar Moore (Daniel ‚Hondo‘ Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), David Lim (Victor Tan), Jay Harrington (David ‚Deacon‘ Kay), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Nesta Cooper (Desiree Watsonová), Daren Kagasoff (Gordon), John Scott (Bobby), Hana Hayes (April), Brent Antonello (Cash), Tembi Locke (Trisha Watsonová), Alan Pietruszewski (Donovan Watson), Cory Blevins (Jake Kemp), Catherine Davis (Laura Kempová), …

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Elivita

od 2.dílu se mi to líbí. Nejlepší byl Honda, když byl za mámou Streeta ve vězení.

9.12.2017 | 14:17:42
KevSpa

Hodně povedený díl. A jako bonus Jay Harrington na ledě. Co víc si přát?

webmaster, korektor
1.12.2017 | 6:25:40

Nové postavy

V průběhu sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

Seriál S.W.A.T. měl za měsíc skončit se svou zkrácenou sedmou řadou. Jenže stabilní čísla sledovanosti a domluva mezi produkčními studiemi mají za následek velmi překvapivé obnovení seriálu a jeho prodloužení na plnohodnotnou osmou řadu.

Nejoblíbenější postavy

Nejlépe hodnocené epizody

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama