S.W.A.T.
86/100 - 41×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová)

Jessica Cortezová

Jessica Cortezová

Kapitánka.

Sezóny 2
2017 - 2019

Kapitánka Jessica Cortezová je velícím důstojníkem Metropolitní divize LAPD. Je velmi respektovaná a snaží se zlepšit vztah mezi LAPD a občany Los Angeles. Je dcerou imigrantů a právoplatnou občanku USA se stala někdy okolo jejích dvacátých let. Čtyři měsícem před začátkem seriálu začala chodit s důstojníkem SWAT Hondou Harrelsonem – jejich vztah v té době nebyl zakázaný – ale poté co byl povýšen na velitele týmu a stal se jejím přímým podřízeným, se snažili jejich vztah utajit. Hondo se s ní nakonec rozešel, když byli přichyceni komisařem Michaelem Plankem, který s ní vyvíjel novou iniciativu pro policii. Na konci druhé série odchází z LAPD, protože přijala práci v utajení pro FBI.

Objevila se v dílech:


  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – neobjevila se

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E18: Veritas Vincint

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

Prvních pět sérií se vysílalo na stanici AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama