S.W.A.T.
86/100 - 41×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová)

Jeff Mumford

Jeff Mumford

Seržant a velitel dalšího týmu S.W.A.T.

Sezóny 3
2017 - 2021

Jeff Mumford je seržant a velitel dalšího týmu S.W.A.T. na losangelském oddělení policie. Protože týmy jsou podle svých výkonů hodnoceny, často soupeří s Hondou. Je ale velmi přátelský a se všemi členy Hondova týmu se kamarádí.

Už třikrát mu nevyšlo manželství. Ale v díle Payback se znovu zasnoubil, poté co se svou novou přítelkyní chodil jeden měsíc. Svatbu se mu snažili všichni rozmluvit, ale on si prosadil svou a chvíli nato se oženil.


V díle Invisible odchází od S.W.A.T., protože už má pocit, že nestíhá držet krok s mladými. A nechce dopadnout, jak dopadl Buck.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E18: Veritas Vincint

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

Prvních pět sérií se vysílalo na stanici AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama