S.W.A.T.
86/100 - 41×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová)

Karen Streetová

Karen Streetová

Matka Jima Streeta.

Sezóny 3
2017 - 2021

Karen Streetová je matka Jima Streeta, která byla poslána do vězení za zabití svého manžela, Jimova otce. Ten je dlouhou dobu bil, až to nakonec nevydržela. Jim ji měl dlouhou dobu ve velké lásce a nesmělo se proti ni nic říct. Hondo ale hned po prvním setkání zjistil, že není tak nevinná, jak ji líčí. Ve vězení se stala jednou z hlavních šéfů mezi vězni. Jim si ale nenechal poradit, takže byl nakonec z Hondova týmu vykopnut. Karen byla na konci první řady z vězení propuštěna do podmínky a musí žit v Jimově bytě, kam za ní budou chodit pravidelně hlídky. Jim v díle Saving Face konečně pochopil, že má Hondo asi pravdu, protože u ní nalezl drogy a alkohol, a opustil ji. V průběhu páté řady zemřela na předávkování.

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E18: Veritas Vincint

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

Prvních pět sérií se vysílalo na stanici AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama