S.W.A.T.
86/100 - 42×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
8 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Anna Enger Ritch (Zoe Powellová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker)

Anna Enger Ritch se přidává k hlavnímu obsazení

Anna Enger Ritch se přidává k hlavnímu obsazení

Herečka Anna Enger Ritch, která od páté řady hraje policistku Zoe Powellovou, byla pro sedmou řadu povýšena mezi hlavní herce seriálu. Stane se tak stálou členkou týmu.

3 0
9.2.2024

Po odchodě Liny Esco a její Chris Alonsové ze seriálu nahradili tvůrci její absenci zajímavým způsobem. V šesté řadě se nám v Hondově týmu střídali dvě nově přijaté členky jednotky SWAT, Zoe Powellová a Alexis Cabreraová. Pravděpodobně se tak zjišťovala reakce diváků na tyto nové postavy.

(Anna Enger Ritch jako Zoe Powellová, Foto: CBS)

Nakonec „vyhrála“ Zoe Powellová, jenž byla pro sedmou a poslední řadu povýšena na hlavní postavu. Budeme tak nadále sledovat její příběh a zjistíme, jestli se už naučila poslouchat rozkazy a nejednat na vlastní pěst.

Pro herečku Annu Enger Ritch je to první hlavní role. Nicméně už měla důležité role například ve čtvrté řadě Chicago Med či třetí řadě Walker.

Kdo se vám líbil více? Zoe nebo Alexis? Jste rádi, že uvidíme Zoe v každém díle?

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nové postavy

V průběhu sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

Seriál S.W.A.T. měl za měsíc skončit se svou zkrácenou sedmou řadou. Jenže stabilní čísla sledovanosti a domluva mezi produkčními studiemi mají za následek velmi překvapivé obnovení seriálu a jeho prodloužení na plnohodnotnou osmou řadu.

Nejoblíbenější postavy

Nejlépe hodnocené epizody

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama