S.W.A.T.
86/100 - 42×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
8 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Anna Enger Ritch (Zoe Powellová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker)

Stanice mění své rozhodnutí a obnovuje seriál pro poslední sedmou řadu

Stanice mění své rozhodnutí a obnovuje seriál pro poslední sedmou řadu

Obrovské negativní reakce diváků po oznámení zrušení seriálu dovedly stanici CBS a Sony Pictures TV Studios k obnovení jednání. Obě produkční stanice se nakonec domluvila na poslední sedmé řadě, která bude mít jen třináct dílů.

6 0
12.5.2023

Nečekané zrušení oblíbeného seriálu, který se už šest let pravidelně vysílá na stanici CBS, vyvolal u diváků velkou nevoli a rozhořčení. Jelikož byla negativní zpětná vazba opravdu velká, začaly znovu probíhat jednání mezi CBS a Sony Picture Television o možné sedmé řadě.

Obě strany se nakonec domluvily a stanice CBS oznámila obnovení seriálu pro poslední sedmou řadu, která ale bude kratší a bude mít třináct dílů.

V oznámení Amy Reisenbach, nová prezidentka CBS Enterntainment a Katherin Pope, prezidentka Sony Pictures TV Studios řekly:

Vyslyšeli jsme naše diváky a jejich výlev vášně pro seriál S.W.A.T. a dosáhli jsme dohody o prodloužení seriálu na poslední sérii s 13 epizodami, které se budou vysílat během vysílacího roku 2023–2024. S.W.A.T. se vysílal šest sezón na CBS a získal oddané příznivce. Jsme rádi, že jsme našli způsob, jak ho vrátit zpět a uzavřít příběhy postav, které si diváci zaslouží. Ještě jednou oceňujeme talent a úsilí herců, scénáristů, producentů a štábu a všech, kteří přispěli k úspěchu S.W.A.T. Těšíme se na jeho návrat v příští sezóně.

(S Hondou a ostatními členy týmu se nakonec příští rok ještě naposledy sejdeme, Foto: CBS)

Zdroj článku: Deadline

  • FvpcL-faQAQ8hkv-e17415303f5b2839717ae98408280aa5.jpg
  • FvpcL-YaEAA9kV6-70f9f317616723be4878c432742beb58.jpg
  • FvpcPdGacAAvRw6-d497617ab524f6e507a79939ec227c2c.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nové postavy

V průběhu sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

Seriál S.W.A.T. měl za měsíc skončit se svou zkrácenou sedmou řadou. Jenže stabilní čísla sledovanosti a domluva mezi produkčními studiemi mají za následek velmi překvapivé obnovení seriálu a jeho prodloužení na plnohodnotnou osmou řadu.

Nejoblíbenější postavy

Nejlépe hodnocené epizody

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama