Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S02E15: A Problem of Memory

S02E15: A Problem of Memory

S02E15: A Problem of Memory

Simon se vydává po nebezpečné cestě zatímco se lovci připravují na transport Valentýna do Idrisu.

cz sk
11.7.2017
455 000
41 minut

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rose2117

Mě se díl líbil tak jaki vždy, sice tam bylo hodně scén se Simonem (kterého mám sice ráda, ale ne až tak moc), také jsem ráda že se vyřešil milostný trojúhelník mezz Simonem, Clary a Jacem a chápu že se Clary nemůže dát hned dohromady s Jacem ale přála bych si aby to bylo brzo, jinak obrovské plus za tolik scén a jejích délku u Magnuse a Aleca, jsou to moje nejoblíbenější postavy a nejoblíbenější pár v seriálu, možná se to tam moc nehodilo ale bylo to potřeba z hlediska pokračování jejich vztahu, u Sebastiana jelikož si knížky už moc nepamatuji tak nejsem ani překvapená ale ani tvůrce neodsuzuji, uvidím jak se bude vyvíjet.

16.7.2017 | 19:39:18
Difa444

Dnes dám asi tak 60%, jelikož dávám body dolů za Jonathana, protože ten konec se mi taky nelíbil, prostě se s tímhle asi nedokážu jen tak smířit. No a co se týče Clary a Jace, tak jsem je v téhle epizodě v podstatě minula, za což dávám body nahoru, body nahoru i za Magnuse a Aleca, jako vždy měli pěkné scény. Co se mi ještě nelíbilo, tak byla Valentinova reakce, já myslela, že aspoň bude vědět co je s jeho synem a že se o něj staral, ale no uvidíme co bude dál. Zatím nejsem moc nadšená z teho kam se to příběhově ubírá z pohledu Jonathana.

16.7.2017 | 16:25:32
karolyn

Herečka Clary mě děsí svým „uměním“. V knížce jsem Clary milovala, byla chytrá a odvážná, ale co z ní udělali tvůrci a hlavně McNamara je docela děs. Další body dolů za ten konec, co to jako má být za Johnatana, rovnou z něho mohli udělat démona ne? A že Valentine neví o co jde.. Je docela škoda takhle seriálově zesrat celou parádní knižní sérii. Kdyby šlo méně, dám zhruba 5%, nejen u epizody ale i u seriálu by to nebylo slavné, kdyby tam nebyl dobrý Jace, Alec, Magnus a Izy tak to nemá cenu.

13.7.2017 | 22:13:30
Jupijow

za mě nejslabší díl druhé série, hlavně tedy kvůli tomu, že tu bylo příliš mnoho Simona. Jsem zvědavá, jestli seriálovi tvůrci použijí knižní verzi o výchově Jonathana-Jace nebo si zvolili úplně jinou castu „jakože se vidíme poprvé tati“.

12.7.2017 | 18:36:45
anndy

díl nic moc, připadalo mi, že je snad celý o Simonovi, málo Jace, štvou mě ty Claryiny umělý řasy, Malec – body pro Aleka, Sebastian byl sympaťák ikdyž nebyl sám sebou, a ten konec – třeba chtěl jen Vala „vystrašit“, že kvůli němu uhořel

12.7.2017 | 16:43:43
mima33

No podľa knihy sa má Sebastian podobať na Valentina za mlada. Nečakala som, že by to presne dodržali, ale toto je do prdele tam akože čo ? Čistý shit.

12.7.2017 | 13:24:30
Marti BilC

I když tato kapitola byla o něco nudnější, tak musím říct, že se čekání vyplatilo.Už jsem si vážně myslela že ji Simon zabil a oni to museli svést na někoho jiného. Měla jsem fakt hodně teorií, jak tohle všechno s Simonem a Clary dopadne. Zajímavé ovšem bylo, že se Magnus konečně otevřel Alecovi. A tečka na závěr. Přesně na tohle jsem čekala. Sebastian/Jonathan zahajuje akci. Ačkoliv takhle ošklivého Jonathana? :( Myslela jsem, že Sebastian bude aspoň trochu jako v knize. Mohl být trochu jiný, ale takhle? Vypadal jako démon. (Sice má démoní krev, ale pořád by měl být podobný normálnímu lovci stínů s krví andělskou ne?) Tvůrci mi dnešním závěrem přinesli infarkt a znechucení postavy Jonathana, kterého jsem měla nejradši :(

  • 60%
11.7.2017 | 22:26:03
Car

nechapu proc si tady vsichni tak stezujou :D jako okej Clace je Clace nerikam ze ne, ale tak snad ste si nemysleli ze na to spolu hned vletej nebo si padnou do naruce? to je docela blbost ne? chtela bych videt vas se zlomenym srdickem :D ja jsem naopak rada za tenhle dil a ze se to motalo kolem jine postavy nez jen o Clary a docela jsem se divila ze to ,,drama'' vyresili tak rychle, ted myslim to ze Simon ji ,,odpustil'' nejak rychle, ano dava tomu cas ale i tak… nicmene co se tyce Sebastiana tesila jsem se i na toho hodneho, ale asi nic no… :D ten konec byl dosti predvidatelny no, to nemohlo dopadnout dobre, ale budiž

11.7.2017 | 21:18:58
Barbara94

Tak tahle epizoda mě zrovna moc nezaujala. :/ Zbytečně to natahují :D Ovšem konec ten se rozhodně povedl!

11.7.2017 | 21:10:18
M3LLIS3K
  • Trochu jsem nepochopila konec aneb verzi J. , ale budiž. Nějak jsem ani nečekala od SH, že bude převoz jen tak. :D
  • Absolutní full point za ukončení směšného vztahu. :D A doufám, že se bzdy projeví C a J.
11.7.2017 | 20:42:50

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás