Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

S03E18: The Beast Within

S03E18: The Beast Within

Záplava démonů ve městě během Halloweenu se stane pro Institut hlavní prioritou. Když jsou ale Lovci stínů na jejich lovu, začne se Jace bát o Clary. Alec musí nějak skloubit starosti s démony a svou starost o Magnuse, který je v depresích.

sk
15.4.2019
335 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že Clary a Jace byli fakt dobři na lovu a potom jak se Clary připojila na temnou stranu tak to bylo překvapive a jsem zvědav jake ma ted Clary plany, a Halloween Simona a Becky byl fakt zajimavy, a to jak se ho snažila dat dohromady s Izzy to bylo fakt zajimave, a na Magnuse jsem zvědavy, Alek se zachoval fakt špatně už jsem si myslel že se rozhodne vztah posunout

redaktor
10.2.2020 | 22:40:54
olouch02

No tak konečně jsme se dočkaly. Sizzy. Simon je vážně roztomilej když je nervozní a Izzy taky :-). Clary konečně přešla na druhou stranu tak může začít boj. Maia konečně přijala Jordana. Ale ten konec, ten mě úplně rozsekal, Alec s Magnusem to bylo moc smutný. Chudák Magnus ten si ted myslí že Alec je nejhorší. Asmodeus je fakt super otec:-( podle ukázek si v příštím díle asi popláčeme :-). jinak Alec je fakt fešák.

19.4.2019 | 1:05:18
Leksa kom Trikru

Magnus není hlupák ,dojde mu až uvidí Ašmodaje že to byla lest a bude zase s Alekem.Alek až se dozví že je Asmodeus na zemi ho bude chtít poslat zpátky do edomu a Magnus tak získá moc i Aleka… Clary konečně příjmula svého bratra.Jen nevím jak to dopadne…

18.4.2019 | 6:40:03
MrsRadu

Naprosto super díl, měl všechno :) .. Asmodeus ukazuje jasný důkaz toho, proč má titul Princ of Hell a Magnus s Alecem díky tomu bezdůvodně trpí :/ Světlé chvilky byly v podobě budování vztahu Mai&Jordan a konečně se objevila i ta jiskra mezi Izzy&Simonem :) .. Vyvrcholením toho všeho pro mě bylo, že ta runa konečně začala fungovat, tak jak má :D Čekají nás 4 poslední epizody, doufám, že si udržují tuhle úroveň. :)

17.4.2019 | 21:57:36
ClaireSkywalker

Tá scéna s Magnusom a Alecom bola neskutočná. Ich herecké výkony boli úplne úžasné. Strašne mi je ich ľúto :-(

17.4.2019 | 19:33:06
Billy the Kid

no s tím slibem od asmodea to nemusí být tak horké, když se jakoby prokopal nahoru, a Sizzy na to ještě pořád neskočili :) ale už to je na dobré cestě :)

17.4.2019 | 19:01:07
Jana13.13

Kdyby jen Magnus věděl, co za tím vším stojí, ale je mi ho strašně líto :(

16.4.2019 | 13:54:24
dCate

Simon a Izzy, ach.. Jen chudák Magnus, toho mi je teď hrozně líto

16.4.2019 | 9:34:05

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama