Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Jonathan Morgenstern

Jonathan Morgenstern

Nejstarší potomek Valentinea a Jocelyn Fairchildové, kterého vychovávala Matka démonů.

Sezóny 2
2017 - 2019

Jonathan Christopher Morgenstern je prvním potomkem Jocelyn Fairchildové a Valentinea Morgensterna a je tak starším bratrem Clary Fairchildové.

Ještě před svým narozením vpichoval Valentine do Jocelynina plodu čistou démonní krev, což Jonathanovi po jeho narození dávalo velkou moc, které se dokonce jeho matka začala obávat. Po Povstání Valentine předstíral svou a Jonathanovi smrt. Valentine tak v tajnosti vychovával svého syna a ještě svůj další experiment, Jonathana Herondalea, kterého Valentine dávkoval čistou andělskou krví a porovnával oba chlapce.

Jonathan ale začínal být čím dál více nebezpečný a měl vraždící myšlenky, které následně proměnil i v činy. Valentine se proto rozhodl poslat svého syna do Edomu, kde se o něj začala starat Lilith, matka všech démonů. Proto v něm také vzrostla nenávist ke svému otci, neboť si myslel, že se ho chce zbavit a vybral si místo něj toho druhého Jonathana.

V Edomu se Jonathan začal od Lilith učit, jak využívat moc ze své démonní krve. Jonathan ale stále doufal, že se odtamtud někdy dostane. A když se konečně svobody dočkal, narazil na Lovce démonů Sebastiana, vzal na sebe jeho podobu a vydal se do newyorského Institutu, kde se poprvé setká se svou sestrou Clary a tím druhým Jonathanem, kterým je Jace a také zjistil, že všichni lovci jsou na stopě Valentineovi, kterému se Jonathan chce pomstít.

Když se později utká v boji na život s Jacem, je Jonathan téměř zabit, ale zvládne se dostat zpět do Edomu ke své matce. Ta se následně vydá do New Yorku, kde se snaží získat vše potřebné k tomu, aby svého syna přivedla zpět k životu, což se jí nakonec podaří a Jonathan je tak vzkříšen a vrací se ve své pravé podobě, aby mohl napáchat větší škody, než kdy dřív.

  • Jonathana ztvárnili celkem čtyři herci. V druhé sérii jej hrál Will Tudor (což byla tvář Sebastiana Verlaca). Jeho spálenou démonní verzi ztvárnil Elias Toufexis, mladého Jonathana si zahrál Jacob Skiba a v sérii 3B vzal na sebe Jonathanovu pravou podobu herec Luke Baines.

Foto: Freeform

Jonathan Christopher Morgenstern je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama