Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Lorenzo Rey

Lorenzo Rey

Nový Nejvyšší čaroděj brooklynský.

Sezóny 1
2018 - 2019

Lorenzo je silný čaroděj, který pochází ze Španělska. Poté, co byl Magnus Bane zbaven funkce Nejvyššího čaroděje brooklynského, byl Lorenzo vybrán, aby jej nahradil.

Lorenzo vyrostl ve španělském Toledu během španělského Zlatého století. Tvrdí, že jeho matka znala malíře El Greca a že on sám byl inspirací pro jeho malbu Panna s dítětem a sv. Martinou a sv. Agnes.

Ve svém domě v New Yorku má spoustu starožitností, které během svého života nasbíral.

Lorenzo je vůči Magnusovi nedůvěřivý. Navíc si myslí, že spoustu magických událostí pochází od Magnusova otce Asmodea a že v nich má ruce i sám Magnus, aby sabotoval Lorenzovo nové postavení. Když později Magnus žádá Lorenza o pomoc s vyřešením problému týkajícího se Jace Herondalea a Lilith, Lorenzo jej odmítne a zakáže všem čarodějům, aby Magnusovi pomohli. Svedou proto mezi sebou boj, ve kterém má Magnus navrch, proto mu Lorenzo pohrozí vyhnanstvím. Magnus se následně vydává za svým otcem do Edomu, aby získal potřebnou pomoc.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama